У вівторок, 14 червня, ЦВК зареєструвала трьох кандидатів в народні депутати в виборчому окрузі №151. Ними стали самовисуванці – Олександр Клівенков та Сергій Носенко, та кандидат від «Демократичної партії України» Богдан Кривошеєнко. Також ЦВК ухвалила зміни в ОВК.
Нагадаємо, до цього на сайті ЦВК було зареєстровано 17 офіційних кандидатів в народні депутати в ВО 151.
Олександр Клівенков
Народився 3 серпня 1980 року в місті Путивлі Сумської області. Проживає в місті Суми. Працює поліцейським полку особливої патрульної служби «Дніпро-1». Не входить до складу жодної політичної сили. Балотується шляхом самовисування.
До цього у виборах народних депутатів участі не приймав. В 2004 році обіймав посаду начальника управління сім'ї та молоді міста Суми.
Сергій Носенко
Народився 28 вересня 1969 року в Києві. Працює старшим керуючим директором ТОВ «Інтернешнл інвестмент партнерс Україна» в Києві. Також обіймає посаду координатора з економічних питань «Антикорупційного руху Валентина Наливайченка». Безпартійний. На вибори йде як самовисуванець.
Раніше до Верховної Ради України не балотувався.
Богдан Кривошеєнко
Народився 19 липня 1981 року в селі Мала Рача Радомишльського району Житомирської області де й проживає. Обіймає посаду керівника волонтерських проектів благодійної організації «Всеукраїнський рух «Взаємодія». Є членом «Демократичної партії України», від якої й висувається на виборах.
У виборах народних депутатів участі не брав. В 2015 році на місцевих виборах балотувався від «Демократичної партії України» до Радомишльської районної ради, але не пройшов.
Крім цього, ЦВК ухвалила зміни в складі ОВК ВО 151. Відтак достроково припинені повноваження двох членів комісії від «Радикальної партії» - Михайла Бібена та Анни Клименко. Замість них за поданням «Радикальної партії» до складу ОВК включені Олександр Ляшко та Ольга Бадун.
ОПОРА нагадує, що згідно з частиною 9 статті 36 Закону України «Про вибори народних депутатів»: «член виборчої комісії зобов'язаний додержуватися Конституції України, цього та інших законів України та актів законодавства з питань підготовки і проведення виборів; брати участь у засіданнях виборчої комісії; виконувати рішення виборчої комісії та обов'язки, покладені на нього згідно з їх розподілом у комісії». Відповідно з пунктом 2 частини 3 статті 37 Закону: «Повноваження члена окружної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково виборчою комісією, яка її утворила, у зв’язку з внесенням подання про заміну суб’єктом подання».
За коментарями звертайтеся:
(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за проміжними виборами до Верховної Ради 2016 року, які відбудуться 17 липня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.