В Дніпрі, поблизу виборчої дільниці №121134 спостерігачі виявили палатку, в якій продавали печиво по 5 коп. Поліція склала акт по факту незаконної торгівлі.

Неподалік від виборчої дільниці №121134 спостерігачі ОПОРИ виявили палатку, в якій продавали печиво за ціною п’ять копійок та наливали воду. На той час невідомі активісти вже викликали за цим фактом поліцію.

Символіки партій чи кандидатів поблизу палатки спостерігачі ОПОРИ не виявили. Разом з тим, як зазначають спостерігачі ОПОРИ, за 200 метрів виявили ще одну палатку з дешевим печивом.

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)