У Рубіжному Луганської області спостерігач ОПОРИ зафіксувала агітаційні матеріали декількох партій у під’їздах житлових будинків, а також на вулицях міста.

Так, спостерігач ОПОРИ у Рубіжному зафіксувала листівки на під’їздах будинку за адресою вулиця Володимирська 34, на яких  зображений кандидат від ОПЗЖ Андрій Раднинський та його номер у виборчому бюлетені - № 8.

Крім того, по Вулиці Менделєєва 21 зафіксовані газети «Оппозиционный блок. Луганщина», які розкладені у поштові скриньки із зображенням Юрія Бойко та назвою «Возрождение подлинной оппозиции».

Поряд із цим, за адресами Володимирська 34, Менделєєва 21 у поштових скриньках виявлено листівки кандидатів від партії «Слуга народу» Вадима Катасонова та Максима Бурлакова.

Поряд із цим, виявлені також листівки від партії «Наш край» із зображенням кандидата в депутати Носкової Євгенії та листом-зверненням до виборців за підписом Сергія Шахова.

Відповідно до усіх фактів ОПОРА склала заяви до органів Національної поліції.

За коментарями звертайтеся:
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередже.ння порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.