За інформацією спостерігача ОПОРИ та офіційного сайту МВС України, у Кременецькому районі Тернопільської області на виборчій дільниці № 610544 у с. Білокриниця кандидат на посаду сільського голови нецензурно висловлювався та заважав роботі членам відповідної комісії. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Як повідомляє спостерігач, кандидат на посаду сільського голови с. Білокриниця – Коваль Петро Миколайович (самовисуванець) своєю поведінкою заважав роботі дільничної виборчої комісії № 610544. Про цей випадок є інформація на сайті Міністерства внутрішніх справ України, де вказано що до міліції м. Кременець, за даним фактом, надійшло повідомлення від голови відповідної дільничної комісії і відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 296 ККУ в якій вказано, що «хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, – карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років».
Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.Â