Днями у поштових скриньках ужгородських багатоповерхівок з’явилися листівка у вигляді 4-сторінкової газети із назвою «Тільки факти».

На титульній сторінці – зображення Петра Порошенка, Віталія Кличка та Дмитра Фірташа і напис «Не помилися з вибором Президента. Фірташ – Порошенко – Кличко. Віденський альянс під патронатом олігархів».

Зміст усіх 4 сторінок – відвертий чорний піар проти Петра Порошенка без врахування альтернативної думки. На першій та другій сторінках – передрук розслідування Сергія Лещенка з «Української Правди» від 2 квітня 2014 року. На третій сторінці – публікація про житло Порошенка та про його непостійність в ріхних політичних партіях. На четвертій йде мова про те, що Порошенко – ставленик Володимира Путіна, адже жодного разу не засудив російську агресію. Також є згадка про те, кандидат отримав сан в російській православній церкві.

Усі матеріали – передруки з електронних видань, меседжі із негативним посилом щодо кандидата, виділені окремим шрифтом на кольоровому фоні.

Вихідні дані на друкованій продукції вказані не повністю – нема інформації про відповідального за випуск, що суперечить вимогам частини 3 статті 59 Закону України «Про вибори Президента України».

Є ймовірність, що вказані дані про тираж продукції, її замовника та місце друку – недостовірні. На четвертій сторінці вказано, що продукцію надруковано ТОВ «УПМ». Згідно з даними Єдиного реєстру фізичних і юридичних осіб, дана юрособа знаходиться у стані припинення діяльності. До того товариство спеціалізувалося не на друці, а на роздрібній торгівлі у неспеціалізованих магазинах.

Коментарі:
Володимир Феськов,
координатор громадського спостереження
за виборами Президента України
у Закарпатській області
+380 66 317 36 13