26 січня на Херсонщині невідомі заляпали фарбою вхід в офіс Скадовської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка та зірвали банер.

Про це представники районної організації партії повідомили на свій сторінці в Фейсбуці.

27 01 2019 Khersonshina vandalizm ofis rpl1

Як прокоментував ОПОРІ голова Скадовського осередку Радикальної партії Андрій Казберук, окрім входу в офіс такою самою фарбою був заляпаний пам’ятний знак «Загиблим за єдину Україну» в центрі міста. За його словами, представники райорганізації партії  звернулись з відповідною заявою в поліцію.

«Чи цей акт вандалізму справа рук п’яних хуліганів, чи конкуруючих політичних сил, нехай з’ясовують правоохоронні органи. Але я не виключаю, що це пов’язано з виборчою кампанією», – зазначив Андрій Казберук.

На офіційному сайті Національної поліції Херсонської області зазначено, що  26 січня до чергової частини Скадовського відділення поліції надійшла заява щодо пошкодження майна однієї з політичних партій. Наразі за даним фактом проводиться перевірка. Загалом районними підрозділами поліції з початку передвиборчої кампанії зареєстровано 13 повідомлень щодо виборчого законодавства.

Як прокоментував радник ОПОРИ з юридичних питань Павло Романюк, після того, як кандидата від цієї політичної сили було зареєстровано ЦВК, зазначені діяння можуть кваліфікуватись відповідно до ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, що поєднані з пошкодженням майна.