В середу, 11 жовтня, о 9:30 в приміщенні Бізнес-центру (м. Полтава, вул. Котляревського 22в, 6 поверх) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу виборчого процесу у 12 об’єднаних територіальних громадах Полтавської області.
Представники ОПОРИ розкажуть про утворення територіальних виборчих комісій, створення виборчих округів, старт виборчої кампанії, а також зареєстрованих кандидатів у депутати та на посади голів об’єднаних громад. Крім цього, будуть обговорені недоліки у роботі виборчих комісій та основні порушення Закону України «Про місцеві вибори».
З представниками Головного управління національної поліції у Полтавській області представники ОПОРИ обговорять роль та взаємодію правоохоронних органів у день виборів.
Нагадаємо, 29 жовтня на Полтавщині пройдуть місцеві вибори в 12 об'єднаних територіальних громадах: Гребінківській, Ланнівській, Бутенківській, Лохвицькій, Михайлівській, Драбинівській, Малоперещепинській, Нехворощанській, Руденківській, Новосанжарській, Новогалещинській та Сенчанській.
Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів–(044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
За коментарями звертайтеся:
Дар`я Черкашина,
координаторка громадського спостереження за виборами у Полтавській області
тел.: 099 674 45 65
email: [email protected]
(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.