Про це повідомив на своїй сторінці у мережі FacebookМикола Фролов, який балотується від БПП «Солідарність». За його словами, начальника штабу Володимира Піскового побили троє молодиків, міліція проводить розслідування і говорить, що постраждалий не може описати нападників.

Зокрема Фролов говорить, що «відсутність реакції місцевої влади та правоохоронних органів на дії проти моїх агітаторів переконали тітушек Шурми (прим.авт генерального директора ВАТ «Запоріжсталь»)  в тому, що вони вже господарі в цьому місті. Я підняв усіх і, сподіваюся, що влада і правоохоронні органи розберуться зі спеціально завезеними тітушками від «Метінвесту» швидко і ефективно. Якщо цього не станеться, то я хочу попередити пана Шурму, що не буду стримувати патріотично налаштованих запорожців, які готові дати відсіч донецькому криміналітету.

«Я знаю, що після цього мого повідомлення PR-машина Ахметова підніме виття, що це все підлаштовано, щоб зганьбити їх білого і пухнастого кандидата. Купленим і проданим людям нічого не потрібно доводити. Найголовніше, щоб ми об'єдналися і перемогли.
Запоріжжя - не Донецьк!» - пише Фролов.

skrin Frolov

Дзвінок до поліції про побиття надійшов 10 листопада, о 21.10. За словами самого постраждалог, йому завдали удари по голові, він упав, і його почали бити ногами в область голови та тулубу.

skrin 13 111

Заступник начальника головного управління Національної поліції у Запорізькій області Андрій Долинний повідомив, що наразі триває розслідування з цієї справи, сам постраждалий не може описати нападників.

Громадянська мережа ОПОРА зв’язалась із PR службою кандидата-самовисуванця Влодимира Буряка, якого Фролов звинувачує у причетності до побиття, але там нам заявили, що не володіють такою інформацією і контакти пресс-служби кандидата не мають .

Сьогодні, 13 листопада Микола Фролов повідомив ОПОРІ, що постраждалий знаходиться вдома,  за фактом побиття правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, що володимир Буряк, якого звинувачує Фролов, є кандидатом-самовисуванцем на посаду міського голови Запоріжжя та головним інженером металургійного комбінату «Запоріжсталь». Генеральний директор заводу – Ростислав Шурма, саме його згадує Микола Фролов у своєму пості.

За коментарями звертайтеся:
Дмитро Арабаджиєв
Координатор виборчих програм
у Запорізькій області
380667404236
Катерина Коротченко,
Прес-секретар
380505006577
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
 
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.