ОПОРА продовжувала слідкувати за перебігом процесу голосування в останніх декілька годин, що передували закриттю виборчих дільниць. В проміжку між 16:00 і 20:00 годинами за оцінками спостерігачів робота виборчих комісій стала більш організованою, а кількість типових процедурних порушень зменшилася. Голосування завершилося в звичному режимі і станом на 20:00 на 97,4% дільниць не спостерігалося черг з виборців, тоді як на 2,6% ДВК такі черги фіксувалися.  Станом на 20:00, так само як і впродовж попередніх годин голосування, статистично значущих випадків незаконного вкидання бюлетенів в виборчі скриньки виявлено не було. Лише на 0,33% ДВК такі спроби мали місце.

Основним процедурним порушенням на цьому етапі  спостереження були поодинокі спроби видачі бюлетеня в неналежний спосіб – наприклад без пред’явлення паспорта. Такі ситуації було виявлено на 2,6% дільниць. Іншим поміченим спостерігачами на 1,31% виборчих дільницях зловживанням були факти демонстрування виборцем бюлетенів. Також було виявлено мінімальну кількість випадків фотографування виборцями бюлетенів – на 0,65% ДВК.  

Попри численні проблемні інциденти, які фіксувалися ОПОРОЮ протягом дня голосування, на 89,7% виборчих дільниць спостерігачі не виявили порушень, які могли вплинути на результати голосування. Натомість на 9,4% ДВК спостерігачі повідомили про наявність випадків незначних порушень, переважно процедурного типу. Суттєві порушення за оцінками спостерігачів були на 0,8% ДВК. 

Довідково.

Спостерігачі ОПОРИ працюють на 625 виборчих дільницях рівномірно розподілених по усій країні. Перед початком спостереження ОПОРА провела для них 2 раунди навчань та спеціальних  симуляцій по роботі у день голосування з моделюванням можливих ситуацій та інциденеднтів. Розподіл спостерігачів відбувався за випадковою стратифікованою вибіркою. Максимальна похибка для цього звіту не перевищує 3.04% відсотки. Статистично базоване спостереження ОПОРИ – це незалежна діяльність, що проводиться тільки ОПОРОЮ з наміром надати незалежну інформацію щодо ходу виборів.