26 липня Дніпропетровський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про відмову в задоволенні позовних вимог кандидату в народні депутати Ігорю Фартушному.

Суд вирішив у задоволенні адміністративного позову кандидата у народні депутати у 37 виборчому окрузі Ігоря Фартушного, висунутого партією «Слуга Народу», про визнання протиправними та скасування окремих рішень, визнання протиправними дій ОВК №37 – відмовити повністю.

Дмитро Шпенов, кандидат у народні депутати у 37 виборчому окрузі, який лідирує за даними підрахунку електронних протоколів, в коментарі спостерігачам ОПОРИ зазначив, що «протягом дня виборів його спостерігачі, які працювали на дільницях та в окружній комісії, не помітили значних порушень виборчого процесу. Намагання представити вибори недійсними – це помста кандидата в народні депутати, який програв».

Ігор Фартушний зазначив, що в суд він звертався «не для того, щоб довести, що переміг Ігор Фартушний, а не Дмитро Шпенов, а через чисельні порушення законодавства на окрузі. Для того, щоб в подальшому таких ситуацій не відбувалось», – заначив він.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
 
Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)