У 203 виборчому окрузі (м. Новоселиця) зафіксували пошкодження борду із зображенням лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка. Агітацію, ймовірно, обстріляли

14 липня на Глибоцькій трасі, між селами Грушівка та Валя Кузьміна, невідомі обстріляли агітаційний білборд із зображенням лідера політичної партії «Європейська Солідарність» – Петром Порошенком.

Цей випадок зафіксувала журналістка Галина Єреміца. У коментарі спостерігачам ОПОРИ вона зазначила, що разом зі своїм другом проїжджала поряд із білбордом та помітила дивні сліди на ньому. Коли вона вирішила ближче роздивитись агітацію, її друг (людина, яка раніше працювала в правоохоронних органах) зробив припущення, що це сліди від пострілів, що і засвідчила згодом поліція.

Галина Єреміца звернулась в поліцію та розповіла про цей випадок.

Представник штабу політичної партії «Європейська солідарність» Сергій Добржанський в коментарі спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА сказав, що розцінює це як діяння конкурентів, які не мають інших способів для спілкування.

У поліції Громадянській мережі ОПОРА повідомили, що справу щодо пошкодження рекламних матеріалів закрили, оскільки встановити особу, яка здійснила це правопорушення, не вдалося.

Нагадаємо, 25 червня довготермінові спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували пошкоджені білборди «Європейської солідарності».

За коментарями звертайтеся:
Тарас Прокоп, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернівецькій області
тел.: +380954900504
Ярина Боринець, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області
тел.: +380660924497
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)