Спостерігачі ОПОРИ нарахували в обласному центрі, семи містах  та одному селищі міського типу 865 носіїв зовнішньої реклами, на яких зображені кандидати на посади міських голів, депутатів територіальної громади, міститься згадка про політичні партії чи їхня символіка.

Так, станом на 30 вересня у містах Миколаїв, Вознесенськ, Нова Одеса, Баштанка, Очаків, Новий Буг, Снігурівка, Первомайськ, смт Березанка найбільшу кількість білбордів займає політична реклама партії «Миколаївці» − 152 штуки, що становить 17,6% від загальної кількості носіїв зовнішньої реклами, зафіксованих ОПОРОЮ. 146 білбордів (16,9%) містять згадку про партію «Пропозиція» чи її кандидатів, а 145 – про партію «Слуга народу» (16,8%). Варто зауважити, що в Очакові Миколаївської області спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборд «Слуги народу» з написом «Буде так, як вирішиш ти! Херсонщина – це ти!». Ще 128 носіїв зовнішньої реклами (14,8%) орендує партія «Опозиційна платформа – За життя». Партія «За майбутнє» займає 104 білборди, це 12 % від загальної кількості зафіксованих.

Також спостерігачі ОПОРИ нарахували 66 носіїв зовнішньої реклами партії «Наш край» (7,6%) та 65  білбордів (7,5%) «Європейської солідарності».

Менше 5% від загальної кількості білбордів на території Миколаївської області займає реклама партій «Перемога Пальчевського» (29 білбордів), ВО «Батьківщина» (14 білбордів), Аграрна партія України (6 білбордів), «Демократична сокира» (5 білбордів), на чотирьох носіях зовнішньої реклами згадується партія «Сила Людей». Один білборд містить згадку про Партію Шарія.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області

тел.: +380634171339

email: slikdima@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)