До вашої уваги пропонуємо політичні мапи трьох одномандатних мажоритарних округів Вінницької області, інтереси виборців яких у Верховній Раді представляють депутати Олексій Порошенко (ОВО № 12), Іван Мельничук (ОВО № 14) і Руслан Демчак (ОВО № 18). Політична мапа округу включає в себе інформацію про структуру виборчого округу, суспільно-політичну ситуацію і розподіл владних та партійних впливів в окрузі, інформацію про парламентську активність та роботу народного депутату в окрузі. 

За результатами виборів у 12-му виборчому окрузі підтримку 64,04 % виборців (62 359 голосів «за») здобув Олексій Порошенко. На момент балотування – заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності, ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля», член партії «Блок Петра Порошенка», депутат Вінницької облради (фракція ВО «Батьківщина»). Особиста активність Олексія Порошенка не надто висока. Депутатських запитів від нардепа Олексія Порошенка не надходило. З часу набуття депутатських повноважень він подав 5 законодавчих ініціатив, які стосуються оборони, індивідуального захисту, підтримки громад і очищення влади та загалом відповідають його передвиборчій програмі. Під час кожного візиту до округу Олексій Порошенко проводить особистий прийом громадян. З метою вирішення проблем виборців працівники громадської приймальні постійно надають юридичні консультації та направляють депутатські звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування. (детальна інформація про ОВО 12 на сайті rada.oporaua.org)

У виборчому окрузі № 14 перемогу на позачергових виборах здобув Іван Мельничук, заручившись підтримкою 42,57 % виборців. На момент балотування до Верховної Ради у 2014 році – Мельничук голова Літинської районної державної адміністрації, член партії «Блок Петра Порошенка». Більшість часу Іван Мельничук перебуває у Києві. Прийом громадян від його імені здійснюють помічники, які допомагають підтримувати комунікацію з депутатом. Народний депутат Іван Мельничук подав 5 депутатських запитів. Два його запити, до голови Верховної Ради та до Кабміну, стосувалися надання дозволу Кабінетом Міністрів України на проведення перевірки порушення земельного та водного законодавства Товариством з обмеженою відповідальністю «Глинянкофф» (назване ТОВ діє в межах 14-го округу в Барському районі). Запити до МВС, Мінекології та Генпрокуратури стосувались перевірки законності використання бюджетних коштів та виконання проектів цільових екологічних інвестицій відповідно до Кіотського протоколу Рамкової Конвенції ООН з питань зміни клімату. Законопроектів, зокрема й у співавторстві, народним депутатом Іваном Мельничуком подано 12. Частина з них стосується мобілізації та соціального захисту учасників АТО, дві ініціативи пов’язані із забезпеченням життєдіяльністю територіальних громад. Також нардепом подані законопроекти в контексті його роботи в парламентському комітеті з протидії корупції. (детальна інформація про ОВО 14 на сайті rada.oporaua.org)

У виборчому окрузі № 18 на позачергових виборах 2014 року перемогу здобув Руслан Демчак, заручившись підтримкою 51,68 % виборців. Його головним конкурентом був колишній нардеп-регіонал Григорій Калетнік, який здобув 14,82 % голосів. Руслан Демчак – засновник Корпорації UBG. З 2014 року перебуває на посаді заступника голови Ради Федерації роботодавців Києва (головував у Раді Ферерації у 2010–2014 рр). У кожному з 5 райцентрів виборчого округу № 18 діють громадські приймальні народного депутата. Всі вони розташовуються в орендованих кімнатах у приміщеннях райдержадміністрацій. Про відкриття та роботу громадських приймалень здійснюється інформування виборців за допомогою  білбордів та місцевих газет і сайтів. Окрім особистого прийому громадян, нардеп Руслан Демчак протягом грудня 2014 – лютого 2015 проводив в окрузі навчальні семінари на тему змін у бюджетному та податковому законодавстві. Депутат Руслан Демчак подав 4 запити: до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку – щодо змін в нормативну базу комісії з цінних паперів та фондового ринку; до Міністерства інформаційної політики України – щодо діяльності сумнівних Інтернет-ресурсів України; до Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг – щодо встановлення «зеленого» тарифу на електроенергію; до Міністерства фінансів України – щодо повернення кредиторської заборгованості за ремонт доріг. Також депутатом зареєстровано 9 законопроектів у Парламенті. (детальна інформація про ОВО 18 на сайті rada.oporaua.org)