У понеділок, 26 жовтня, о 13:00 в інформаційній агенції CBN – Центральноукраїнське бюро новин (м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх) відбудеться пресконференція щодо спостереження Громадянської мережі ОПОРА за місцевими виборами – 2020 у Кіровоградській області.  

У пресконференції візьмуть участь: 

  • Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області;
  • Євген Гурницький, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Кіровоградській області. 

Спікери розкажуть про порушення, «гарячі» точки в день виборів.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських і політичних організацій та інших зацікавлених осіб.

Просимо учасників дотримуватися карантинних обмежень.

За коментарями звертайтеся:
Зоя Лебідь, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області
тел.: 0957943072
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.