Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах реалізації проєкту “Внутрішнє спостереження за виборами і політичними процесами в Україні” за підтримки USAID  продовжує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки позиціонування бренду ОПОРИ на платформі спільного доступу  “Ютуб”.

До участі в тендері запрошуються компанії/агенції України, які мають позитивний досвід аудиту і розробки стратегії каналів на відеохостингу “Ютуб”.

Дослідження та написання стратегії має на меті посилити видимість бренду в діджиталі, сформувати нові зони зростання бренду, оновити формати і способи залучення аудиторії.

Послуга повинна містити такі складники:

 • аналіз трендів та конкурентів, які стосуються сфер діяльності ОПОРИ та вертикалі контенту;
 • аналіз портрету цільової аудиторії та способів ефективної взаємодії з нею;
 • аналітично-маркетингове дослідження з висновками (розробка стратегії);
 • розробка детальної інструкції щодо роботи на платформі;
 • створення структури форматів на підставі поточного контенту;
 • дієвий алгоритм досягнення визначеної мети за кількістю підписної аудиторії та переглядів;
 • розробка стратегії просування (органіка, реклама у блогерів, Ads, колаборації, соцмережі);
 • розробка контент-плану для ресурсу.

За результатами реалізації послуги організація має намір посилити позиціонування бренду на платформі “Ютуб”, визначити цільові групи, з якими в першу чергу має працювати Громадянська мережа ОПОРА для залучення нової аудиторії та розширення поточної, розробити відеоформати, які допоможуть просувати бренд організації в соціальній мережі “Ютуб”.

Участь у тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Закупівля послуг здійснюється коштом проєкту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт та послуг, зазначених у плані закупівель, тому їх вартість звільняється від податку на додану вартість (ПДВ). Порядок отримання права на звільнення від оподаткування операцій у межах проєктів МТД, регламентується Порядком залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою КМУ від 15.02.2002 № 153

Учасник  тендеру  у випадку перемоги  повинен надати ОПОРІ свій унікальний ідентифікатор суб’єкта (UEI) в Системі управління нагородами (реєстрація безкоштовна за адресою https://www.sam.gov). Відео про процедуру реєстрації тут. Інколи процедура триває кілька тижнів, тому просимо потурбуватися про це завчасно.

Кінцевий термін подання заявок —  8 квітня 2024 року (включно).

Для участі в тендері необхідно надати заявку, що має містити:

 • інформацію про заявника: контактні дані, реєстраційні документи (копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, актуального на дату проведення тендеру; свідоцтва/витягу про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства; документ, що підтверджує повноваження підписанта);
 • опис реалізованих аналогічних ініціатив;
 • цінову пропозицію (без ПДВ);
 • опис підходів  та методів  дослідження вищезазначених питань.

Позитивний досвід  проведення аудиту і розробки стратегії в соціальній мережі “Ютуб” є визначальною вимогою. Визначення переможця тендеру буде відбуватися за критеріями вартості пропозиції, досвіду, оптимальності підходів та методів дослідження зазначених питань.

Пропозиції просимо надсилати на електронну скриньку ОПОРИ [email protected] (тема листа “Тендер дослідження_ютуб”).

Контактні дані:

Email: [email protected]

Адреса: м. Київ, вул. Грушевського 34а, офіс 93