У понеділок, 26 жовтня, о 14:00 відбудеться онлайн-пресконференція представників Громадянської мережі ОПОРА. Транслюватиметься пресконференція на сторінці «ОПОРА Волинь».

Під час заходу координаторка Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Катерина Шарпата розповість про перебіг дня голосування. Зокрема, йтиметься про основні види порушень, зафіксовані спостерігачами на дільницях під час голосування та процедури підрахунку голосів.

До перегляду запрошуємо представників ЗМІ, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб. 

 

За коментарями звертайтеся:
Катерина Шарпата, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Волинській області
тел.: +38 093 664 26 56, 

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)