Regional News:

Articles

26 December 2014 Аліна Брезіцька Переваги люмінесцентних ламп та правила їх використання Святкові дива зазвичай не відбуваються без нашої участі, тому про заощадження грошей потрібно дбати заздалегідь. Цьогорічні зростання цін і тарифів на комунальні послуги цьому ніяк не сприяють. Хіба не час поміркуватинад тим, чи ми зробили щось для того, щоб зекономити?   

24 December 2014 Руслана Величко Енергозбереження та свята   Що для вас Новий рік? Для мене це гірлянди, подарунки під ялинкою, палаючі свічки, шампанське, і посмішки сімей, які, за традицією, збираються разом.     

19 December 2014 Катерина Коротченко Європейський «перегрів» у Запоріжжі В нашому місті про лібералізацію енергетичних ринків, які є однією з вимог за Угодою про асоціацію, можна дізнатись з плану сталого  енергетичного розвитку міста.    

 

"Дорогі депутати" – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, Громадського телебачення і Першого національного телеканалу. У другому випуску ви побачите як живуть народні обранці у готелі "Київ", сюжет про фінансування та історію політичної партії "Народний Фронт". У рубриці «Парламентська математика» дізнаєтеся, хто активніший і дієвіший в українському парламенті - чоловіки чи жінки, а також зможете відрізнити тимчасову слідчу комісію від тимчасової спеціальної комісії.   
 

Протягом 2 місяців роботи новообраного парламенту не було зроблено практичних кроків щодо реалізації одного з пріоритетних напрямків оновлення політичної системи - виборчої реформи, яка передбачена Коаліційної угодою. Саме тому Громадянська мережа ОПОРА у партнерстві з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), Інтерньюз-Україна та Комітетом виборців України 22 січня організували першу з запланованих публічних дискусій щодо змісту та принципів підготовки змін до законодавства про вибори.  
 
Election law reform is a top priority direction for improvement of political system in Ukraine. Five deputy factions of the Verkhovna Rada of Ukraine of VIII convocation have agreed in the Coalition agreement that laws on parliamentary and local elections should be urgently amended. Main political players have reached a consensus regarding a proportional system with open lists for parliamentary elections and have partly agreed on the system for local elections.  
 
У нинішньому парламенті найбільша за всі роки незалежної України кількість жінок - 50. Вони відповідають за гуманітарний блок роботи Верховної Ради України, більше виступають та активніше долучаються до творення законопроектів. Такі результати аналізу складу та роботи парламентарів, який здійснила Громадянська мережа ОПОРА на основі офіційних даних сайту Верховної Ради України.  
 
Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроект № 1565 "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".  
 

Політична реклама кандидата в народні депутати в 204 виборчому окрузі Володимира Куліша була розміщена в ефірі "Нового каналу" і сума, яку кандидат сплатив за неї, складає 2,6 мільйони гривень. Таку відповідь отримала ОПОРА на звернення до ТОВ “Новий канал” з проханням підтвердити чи спростувати інформацію про рекламу. Однак, компанія відмовилась надати копії фінансових документів, які б це підтверджували, посилаючись на те, що ця інформація з обмеженим доступом.    
 
Попри наявність чималої кількості рейтингів вищих навчальних закладів України, які відрізняються методами та принципами та досліджують різні показники – цитованість наукових публікацій (Scopus), представленість вишу в Інтернет-просторі (Webometrics), якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання (ТОП-200) – у них не приділяється значної уваги якості інформування майбутніх споживачів освітніх послуг – вступників. Тому, експерти Громадянської мережі ОПОРА, які вже п’ятий рік поспіль надають консультації вступникам щодо нагальних питань вступної кампанії, цьогоріч проаналізували веб-сайти усіх вищих навчальних закладів III-IV р. а. на предмет їх інформативності та зручності для абітурієнтів.   
 
Результати Дослідження зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення, проведені по 47 напрямах підготовки у 106 вищих навчальних закладах країни, вже вдруге підтверджують гіпотезу про неефективність існуючої процедури конкурсного відбору. Відповідно до даних, проаналізованих мережею ОПОРА, в середньому 50% вступників стають студентами-бюджетниками тому, що подали в Приймальну комісію оригінали необхідних документів, а не тому, що були рекомендовані до зарахування відповідно до величини конкурсного бала. Оскільки ці абітурієнти зараховуються на місця державного замовлення вже після закінчення третього етапу надання рекомендацій, то для широкої громадськості цей період відомий під назвою «четвертої хвилі».  
 

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА звернулось до УМВС в Чернівецькій області та до Центральної виборчої комісії (ЦВК) з проханням перевірити законність перерахування на агітацію на телеканалі "Новий канал" 2,6 мільйонів гривень з виборчого фонду кандидата-мажоритарника від "Блоку Петра Порошенка" в 204-му виборчому окрузі Володимира Куліша.  
 

On 29 and 30 November, OPORA's activists together with political analysts, journalists, media managers and experts of the election law discussed the course and results of 2014 parliamentary election campaign, as well as challenges and threats that can emerge in current social and political situation.  
 
RSS Стрічка новин Ми у Facebook  Ми у Twitter Ми Вконтакті android gray

 

 

Online. Виборча реформа по-справжньому: алгоритм дій. Початок 22.01 об 11:00

abiturientam gray

rada grey

OSBB grey

Blogs

 
Ірина Швець
10 April 2014
Кілька місяців тому партія незалежних висунула мою кандидатуру на посаду губернатора великого штату Нью-Йорк проти кандидатур містера Джона Т. Сміта і містера Бленка Дж. Бленка. Я невиразно відчував, що в мене є одна важлива перевага перед цими добродіями, а саме - моя незаплямована репутація.

Усі блоги


 
 
 

© Civil Network OPORA 2006 - 2013