Regional News:

Articles

05 March 2015 Василь Бабич FAQ про парламент: як виявити відсутність народних обранців у Раді   Громадяни мають право знати про те, чи народні депутати належно виконують свої обов’язки. Дізнайтеся, як відслідкувати відсутність народних обранців на пленарних засіданнях.   

03 March 2015 Тетяна Бойко Підтримати, не можна знищити! ОСББ і ЖБК опинилися на межі знищення. Кілька тижнів тому ДФС відмовлялися приймати звіти неприбуткових організацій ОСББ і ЖБВ за 2014 рік та вимагали сплати податку на прибуток із коштів, зібраних населенням на ремонти та модернізацію будинків.   

04 February 2015 Аліна Брезіцька Переваги та недоліки світлодіодних ламп А Ви звертаєте увагу на характеристики ламп для освітлювальних приладів? Ви рахували коли-небудь, скільки можна зекономити на простій лампочці? Виявляється, до 1000 грн.   

 

Як відомо, в українському Парламенті на даний час діють 6 депутатських фракцій, 2 депутатські групи, а також народні обранці, які не входять до жодної з фракцій. Відзначимо, що кожен народний депутат зобов’язаний «бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано» згідо з Законом «Про Регламент Верховної Ради України». Проаналізувавши дані відвідуваності народними депутатами пленарних засідань, порівняємо їх із показниками відвідуваності депутатів попереднього VII скликання.  
 

Лобізм і корупція: що спільне, а що відмінне у США, Євросоюзі та Україні? «Прогульники» парламенту: хто потрапив до ТОП рейтингу? Парламентський туризм: який він у Києві, Берліні, Лондоні та Будапешті? Про це і не тільки дізнаєтеся у сьомому випуску «Дорогих депутатів».  
 

Election reform belongs to little number of reforms that doesn't require excessive budget expenses. Besides that, politicians, experts and representatives of the public and international organizations have already reached a consensus on the terms of reforming. However, the Parliament failed to make any progress for the last 3 months, and such delay in the election law reforming can also spoil Ukraine's image due to the non-compliance with international obligations, particularly with the European Union, the Council of Europe, and the OSCE, and hazard the opportunity to receive financial and political support for reforming.   
 
Concept of the amended Law of Ukraine on the Election of People's Deputies of Ukraine  
 

 Депутати-«старожили»: хто вони і скільки скликань не полишають будівлі під куполом? «Внутрішня кухня» парламентського телеканалу «Рада»: скільки коштує платникам податків така розкіш? Декларація про доходи керівництва Апарату ВРУ: хто і що приховує? Про це і не тільки у шостому випуску програми.  
 

A further delay of the comprehensive election reform in Ukraine can result in political, legal, and financial consequences. Firstly, citizens and experts can lose their confidence in the ruling majority as it fails to adhere to commitments given in the Coalition Agreement which was signed on 21 November 2014. According to the terms of agreement, a new law on parliamentary elections establishing proportional system with open lists must be adopted yet during the 1st quarter of 2015, and the law on local elections must be reformed during the first half-year of 2015. Secondly, the delay in the election law reforming can also spoil Ukraine's image due to the non-observance of international engagements, particularly with the European Union, the Council of Europe, and the OSCE, and hazard the opportunity to receive financial and political support for reforming.  
 
  Підписанням у листопаді 2014 року Коаліційної угоди фракції парламентської більшості взяли на себе зобов’язання завершити реформування законодавства про парламентські вибори протягом І кварталу 2015 року, а реформу законодавства про місцеві вибори – протягом першого півріччя 2015 року.  
 

Найзаможніші народні обранці восьмого скликання - хто вони? Які депутатські авто потрапили до ТОП-5 за версією автогонщиці Ірини Протасової? Що таке парламентська дисципліна та хто її порушує? Про це і не тільки у п’ятому випуску програми.  
 

Депутатська зарплатня: як, коли і скільки отримують народні депутати? Законодавці-рекордсмени: хто з очільників держави подав найбільше законопроектів і чиї ініціативи найбільше підтримали народні обранці: Президента, Прем’єр-міністра чи Голови Парламенту? Помічники депутатів: чому інформація про їх діяльність набагато повніша у Польщі, ніж в Україні? Про це і не тільки у четвертому випуску програми.  
 

TV program Dear Deputies is a joint project of the OPORA, Hromadske TV, and the First National TV Channel. This weekly program provides the audience information about activities and inaction of MPs, their salaries, offices, internal matters, soviet spirit of the Verkhovna Rada of Ukraine and international experience of parliamentarism. This program is goaled to explain complicated things in a comprehensible way and make people smile if there is a reason.  
 
RSS Стрічка новин Ми у Facebook  Ми у Twitter Ми Вконтакті android gray

 

 

Online. Пропорційна система з відкритими списками на парламентських виборах: вплив на демократію в Україні. Початок 26.02 о 10:00

abiturient gray

rada grey

OSBB grey

Blogs

 
Ірина Швець
10 April 2014
Кілька місяців тому партія незалежних висунула мою кандидатуру на посаду губернатора великого штату Нью-Йорк проти кандидатур містера Джона Т. Сміта і містера Бленка Дж. Бленка. Я невиразно відчував, що в мене є одна важлива перевага перед цими добродіями, а саме - моя незаплямована репутація.

Усі блоги


 
 
 

© Civil Network OPORA 2006 - 2013