Regional News:

Articles

10 December 2014 Тетяна Бойко, Станіслава Міхєєва Хто в домі господар?   Приблизно половина українців мешкають у багатоквартирних будинках. Багато хто купив квартиру самостійно, комусь вона дісталась у спадок, але більшість набули права власності шляхом приватизації. При цьому, отримавши у власність квартиру, кожен громадянин став одночасно співвласником усього будинку. Адже і прибудинкова територія, і допоміжні приміщення, і технічне обладнання, і приміщення загального користування (східці, ліфти, підвали, горища) опинилися у їхній спільній власності.  

04 December 2014 Надія Вірна Повз касу. За агітацію в газетах партії-переможці платили не з виборчих фондів  Коли ОПОРА аналізувала партійні фінансові звіти щодо надходжень та витрат коштів виборчих фондів під час парламентських виборів 2014 року, в око впало те, що партії, які набрали найбільше голосів, витратили лічені копійки на агітацію в друкованих засобах масової інформації. А деякі не витратили ні копійки.   

26 November 2014 Руслана Величко Прості поради з економії енергії в домашніх умовах (інфографіка) Для підвищення енергоефективності житлового будинку перш за все потрібно починати з енергоаудиту. Такі роботи виконують відповідні спеціалісти. Якщо ж у вас немає коштів на такі об’ємні заходи з енергоефективності, то ви можете починати з простих заходів. ОПОРА наведе деякі прості приклади таких заходів, що дозволять вам зекономити і енергоресурси, і ваші кошти, а рахунки за комунальні послуги стануть набагато менші.   

 
Результати Дослідження зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення, проведені по 47 напрямах підготовки у 106 вищих навчальних закладах країни, вже вдруге підтверджують гіпотезу про неефективність існуючої процедури конкурсного відбору. Відповідно до даних, проаналізованих мережею ОПОРА, в середньому 50% вступників стають студентами-бюджетниками тому, що подали в Приймальну комісію оригінали необхідних документів, а не тому, що були рекомендовані до зарахування відповідно до величини конкурсного бала. Оскільки ці абітурієнти зараховуються на місця державного замовлення вже після закінчення третього етапу надання рекомендацій, то для широкої громадськості цей період відомий під назвою «четвертої хвилі».  
 

Чернівецьке представництво Громадянської мережі ОПОРА звернулось до УМВС в Чернівецькій області та до Центральної виборчої комісії (ЦВК) з проханням перевірити законність перерахування на агітацію на телеканалі "Новий канал" 2,6 мільйонів гривень з виборчого фонду кандидата-мажоритарника від "Блоку Петра Порошенка" в 204-му виборчому окрузі Володимира Куліша.  
 

Протягом 29 і 30 листопада активісти ОПОРИ разом з політичними аналітиками, журналістами, медіа-менеджерами та експертами з виборчого права обговорювали перебіг і результати парламентської виборчої кампанії 2014 р., а також виклики і загрози, які постали і які можуть виникнути у поточних суспільно-політичних умовах.  
 

Taking into consideration that elections were not held in the Autonomous Republic of Crimea, temporarily occupied by the Russian Federation, and illegal armed formations and terrorist groups interfered into the election process in Donetsk and Luhansk oblasts, the voter turnout in early elections to the Verkhovna Rada of Ukraine was quite high – 52.42%. Similarly to the Presidential election in May, activeness of the voters was changing throughout the day from the center to the west of the country.  
 

Despite the results of early parliamentary elections have already been announced, some interesting facts regarding activities of the votes and high support given to the parties which would be impossible yet four years ago. For example, the fact that Petro Poroshenko received the highest number of votes not in the western Ukraine, but in two districts of Donetsk oblast. At the same time, the Opposition Block has also received the highest number of votes in Donetsk oblast, but in district #57, located in the city of Mariupol. However, the most surprising fact was that the Samopomich Union received the second largest number of votes in district #212 (Darnytskyi district of Kyiv city).   
 
Для підвищення енергоефективності житлового будинку перш за все потрібно починати з енергоаудиту. Такі роботи виконують відповідні спеціалісти. Якщо ж у вас немає коштів на такі об’ємні заходи з енергоефективності, то ви можете починати з простих заходів. ОПОРА наведе деякі прості приклади таких заходів, що дозволять вам зекономити і енергоресурси, і ваші кошти, а рахунки за комунальні послуги стануть набагато менші.  
 
More than a half of billion was spent on the parliamentary election campaign by parties. The highest amounts were traditionally spent on campaigning in mass media – more than 600 million UAH. Such official data is available in financial reports, submitted to the Central Election Commission (CEC) by parties.  
 

У 2015 році вступ до ВНЗ проходитиме за процедурою, визначеною новим Законом «Про вищу освіту». Попри те, що загальна структура конкурсного відбору не змінюється, на майбутніх абітурієнтів чекає ряд особливостей.  
 

Civil Network OPORA conducted the parallel vote tabulation (PVT) of election results for the sixth time, was the first who announced the party list results of 2014 parliamentary elections on the very next day, 27 October.  
 

Громадянська мережа ОПОРА сьогодні у 23 обласних центрах країни та у столиці презентує результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Порівняльне дослідження проводиться другий рік поспіль – у 2013-му проект охопив 11 міст, а в 2014 році об’єктом моніторингу стали муніципалітети усіх обласних центрів України. Активна фаза дослідження тривала протягом липня-вересня й за цей період учасники вимірювання подали більше 700 запитів на отримання публічної інформації і здійснили близько 400 моніторингових візитів.  
 
RSS Стрічка новин Ми у Facebook  Ми у Twitter Ми Вконтакті android gray

 

 

abiturientam gray

rada grey

OSBB grey

Blogs

 
Ірина Швець
10 April 2014
Кілька місяців тому партія незалежних висунула мою кандидатуру на посаду губернатора великого штату Нью-Йорк проти кандидатур містера Джона Т. Сміта і містера Бленка Дж. Бленка. Я невиразно відчував, що в мене є одна важлива перевага перед цими добродіями, а саме - моя незаплямована репутація.

Усі блоги


 
 
 

© Civil Network OPORA 2006 - 2013