Regional News:

Articles

06 May 2015 Богдан-Олег Горобчук Утеплення підвалу в Рівному: збереження тепла та грошей на рахунках Неважливо, що на дворі вже весна, адже саме час подумати про наступний опалювальний сезон та збереження тепла. Активіст Громадянської мережі ОПОРА у Рівному Ірина Кантарія спеціально на замовлення рівненського інформаційного порталу ERVE.UA дослідила, як краще утеплити приміщення і зекономити кошти.   

28 April 2015 Анатолій Бондарчук Чому громада Рівного не впливає на процеси прийняття рішень у місті   Людям часто не подобається те, що будують у їхньому дворі, до котрої працює магазин, чи як витрачаються кошти у школі. Але, не знаючи, як можна вплинути, вони, скоріше, нарікають на Президента, Уряд і нещасливу долю. Хоча насправді є цілком реальні механізми впливу.   

15 April 2015 Олександр Клюжев Is the coalition efficient? In spite of post-electoral forecasts, such a "wide" coalition between five factions has demonstrated it can coordinate interests and prevent acute political conflicts.   

 
According to the State Register of Voters[1] Donetsk oblast is the largest one by the number of voters in Ukraine (3 million 327 thousand 70 voters). Lugansk oblast by the number of voters takes the 7th place among 27 regions of Ukraine (1 million 784 thousand 936 voters), giving up only to Donetsk, Dnipropetrovsk oblasts, Kyiv city, Kharkiv, Lviv and Odesa oblasts.  
 

Російська військова агресія суттєво вплинула на організацію і проведення виборів у Донецькій та Луганській областях і супроводжувалася позбавленням більш як 4 млн мільйонів громадян України права вільно обрати Президента і більш як 3 млн виборців – Парламент у 2014 р. Експерти наголошують на необхідності удосконалити чинне законодавство про місцеві вибори і ВЦА, передбачити спецмеханізм встановлення факту неможливості проведення голосування в окремих населених пунктах на усіх етапах виборчого процесу, а також врегулювати участь військовослужбовців ЗСУ та співробітників СБУ у забезпеченні правопорядку на виборах, охороні приміщень виборчих комісій та транспортуванні виборчої документації на місцевих виборах.  
 

Депутатам важко повернутися до фахової та повноцінної підготовки законів. Зловживання відхиленнями від загальної процедури провокує політиканство та поверхове ознайомлення депутатів із законами.  
 

Парламентська автобаза: ліквідувати (,) не можна (,) зберегти? Чи знають виборці Черкащини своїх мажоритарників? Дізнаємося, як депутати трактують "імперативний мандат" і чи читають книги. А на десерт - колишній дисидент і екс-прем'єр Словенії розкаже про політичну недоторканість, держфінансування партій і потребу реформ в Україні.  
 

Спостерігачі відзначають, що цьогорічні особливості зовнішнього незалежного оцінювання загалом не вплинули на підготовку та проведення тестування, а в окремих випадках – фіксують їхню ефективність.  
 
  Вже завтра, 24 квітня, усі випускники загальноосвітніх шкіл України складатимуть перше тестування з зовнішнього незалежного оцінювання. За тим, чи пройде ЗНО цього року без порушень з боку самих учасників та персоналу пунктів тестування, слідкуватимуть спостерігачі мережі ОПОРА.  
 

Special reporting – a bicycle or a car: what's better to commute to the Parliament? We'll conduct a test-drive and try to park correctly. Let's see the other world – we'll tell about MPs riding bicycles in Britain, Netherlands and Uganda.  
 
На засіданні 23 квітня Верховна Рада розгляне у другому читанні проект закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» р.н. 1565. Даний проект надає власникам квартир у багатоквартирних будинках – їх співвласникам – можливість стати справжніми господарями свої домівки – вирішуючи проблемні питання в роботі ОСББ та дозволяючи приймати рішення без ОСББ.  
 

In this series: tickets without queues - why do special booking offices for MPs still exist? Which regions do the most active and the most passive MPs represent? Electoral system used for parliamentary elections in Georgia, and preferences that Georgian MPs. Do MPs know the ethical rules for MPs established by the Law?  
 

 The twelfth series of the program that was broadcasted on 6 April covered: attendance at meetings of committees, MPs that haven't chosen a committee yet, and ten MPs "shriekers" which haven't attended any meeting of committees. Which peculiarities Georgian Parliament has? what do the parties which failed to overcome the electoral threshold do? The rubric "Soviet" tells us about the meaning of social realistic decorations on the facade of the Verkhovna Rada.  
 
Ми у Facebook  Ми у Twitter android gray

Online. Публічна дискусія "Безпековий аспект виборів та перспективи виборчого процесу в Донецькій та Луганській областях" Початок 29 квітня о 10:00

Deputaty-04-28 10.10.36

abiturient gray

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey

 

Blogs

 
Юрій Лісовський
13 April 2015
коротко про те чи є у Верховній Раді ідеологічна опозиція.

Усі блоги


 
 
 

© Civil Network OPORA 2006 - 2013