Regional News:

Articles

04 September 2014 Олександр Клюжев ОБЛИЧЧЯ ЗРАДИ: як формується влада в анексованому Криму "Я не крепостной, чтобы с землей меня передавать". Із такими словами звернувся до російського суду кримський режисер Олег Сенцов, який перебуває в Москві під слідством за сфабрикованою справою. Процес "коренізаціі" окупаційної влади в Криму засвідчив, що мало хто з політичної еліти півострова живе за такими принципами людської самоповаги.   

26 August 2014 Тетяна Бойко Чому Україні потрібні енергосервісні компанії   ЕСКО (ESCO - Energy Service Company «Компанія з надання енергетичних послуг») – це абревіатура, добре відома фахівцям з енергозбереження в США та Західній Європі.   

10 July 2014 Тетяна Бойко Чи можливе в Україні ЕСКО? Про один із європейських інструментів вирішення проблеми перевитрат енергії у сфері ЖКГ та його перспективи в наших умовах.   

 
 Вже другий рік поспіль Громадянська мережа ОПОРА проводить дослідження ефективності зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення під час трьох етапів надання рекомендацій приймальними комісіями. Його мета – закцентувати на проблемах зарахування абітурієнтів на місця державного замовлення у «четвертій хвилі», коли студентами стають на підставі наявності оригіналів документів, а не відповідно до величини конкурсного балу. Крім того, прагнемо наочно продемонструвати недолугість процедури подання 15 заяв для участі у конкурсному відборі без визначення пріоритетності для кожної з них.  
 
Більше 30 тисяч програмно-апаратних комплекси для відеоспостереження під час виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року було закуплено і встановлено у виборчих дільницях по всій Україні. Вартість одного програмно-апаратного комплексу становить 6 086 грн. Тільки сама техніка вартувала бюджету майже 200 мільйонів гривень. Загалом ж на кампанію відеоспостереження було витрачено майже мільярд гривень. Протягом майже двох років техніка знаходилась на недоторканному зберіганні в місцевих адміністраціях, аж поки Центральна виборча комісія, нарешті, після численних звернень місцевих адміністрацій, не передала їм в розпорядження ті програмно-апаратні комплекси.  
 

The process of preparation and holding special parliamentary elections scheduled for October 26, 2014 has started at the end of August. Elections are held under conditions of social and political tension and blatant Russian aggression in Crimea and Donbass region. At the same time, the Parliamentarians have not made the necessary legislative amendments for optimizing the electoral process in some regions and reducing government spending, and electoral system remained proportional and majority.  
 

Civil Network OPORA has launched a large-scale campaign of monitoring special elections of MPs of Ukraine, which will take place on 26th October, 2014 and will include both a long-term and short-term observation. In such a way, there will be 213 observers involved in monitoring during the whole election period (one observer per each single-mandate election district). On election day, the organisation will mobilise over 2000 activists for parallel vote tabulation on the basis of statistically approved sampling methods. OPORA will systematically inform the society about the flow of the campaign, adherence to the current legislation by the subjects of election process, participation of the officials in the campaign and compliance with international standards of election organisation by all interested parties. A large-scale civil observation aims to prevent violations during the pre-election campaign and avoid abuse during the vote count. Moreover, OPORA will conduct an informational and educational campaign and will provide citizens with legal assistance in order to protect their rights to vote.  
 

На підставі подань про включення кандидатур до складу окружних виборчих комісій від 21 політичної партії, які брали участь у парламентських виборах у 2012 р., 4 вересня ЦВК провела відповідне жеребкування. На 2 789 вакантних місць у 199-ти ОВК претендували 3 804 кандидатури. За результатами жеребкування серед 21 політичної партії і подань 4 парламентських партій найбільшу кількість представників у окружних виборчкомах матимуть «УДАР» (363 осіб), Партія регіонів України (355), ВО «Свобода» (352) і ВО «Батьківщина» (344). Найменше представництво у ОВК буде у «Правого сектору» (59), політичного об’єднання «Рідна Вітчизна» (90) та Партії пенсіонерів України (109).  
 

"Я не крепостной, чтобы с землей меня передавать". Із такими словами звернувся до російського суду кримський режисер Олег Сенцов, який перебуває в Москві під слідством за сфабрикованою справою. Процес "коренізаціі" окупаційної влади в Криму засвідчив, що мало хто з політичної еліти півострова живе за такими принципами людської самоповаги.  
 
ЦВК задовольнила клопотання Громадянської мережі ОПОРА щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. За це 3 вересня на своєму засіданні проголосували всі 15 присутніх членів Комісії.  
 

Проект Громадянської мережі ОПОРА та Громадського телебачення "Перед вибором" покликаний повідомити про перебіг виборчої кампанії та допомогти громадянам стати освіченими виборцями. У цьому випуску йдеться про фінансування політичних партій в Україні, а також досвід фінансування політичних сил у Німеччині та Польщі.
 
 
Президент України досі не підписав зміни до ЗУ "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", які б дали змогу зарахувати до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення абітурієнтів з Автономної Республіки Крим.  
 
В середині серпня українці отримали липневі квитанції з новими тарифами на гарячу воду (у кого гарячої води не було - той не відчув підвищення її вартості «на своєму гаманці»). Зростання ціни на послуги з централізованого опалення ми побачимо під час опалювального сезону. Підвищення тарифів на комунальні послуги відбулося в наслідок того, що держава прийняла важливе політичне і єдине економічно правильне рішення - населення повинно сплачувати за воду і тепло їхню повну вартість.  
 
RSS Стрічка новин Ми у Facebook Ми у Twitter Ми Вконтакті 

abiturientam gray

rada grey

OSBB grey

Blogs

 
Ірина Швець
10 April 2014
Кілька місяців тому партія незалежних висунула мою кандидатуру на посаду губернатора великого штату Нью-Йорк проти кандидатур містера Джона Т. Сміта і містера Бленка Дж. Бленка. Я невиразно відчував, що в мене є одна важлива перевага перед цими добродіями, а саме - моя незаплямована репутація.

Усі блоги


 
 
 

© Civil Network OPORA 2006 - 2013