гаряча лінія вступ до ВНЗ 2014 ОПОРА

Election map grey

android app grey

study election grey

Regional News:

Articles

10 July 2014 Тетяна Бойко Чи можливе в Україні ЕСКО? Про один із європейських інструментів вирішення проблеми перевитрат енергії у сфері ЖКГ та його перспективи в наших умовах.   

27 June 2014 Ольга Айвазовська Парламентський фронт Позачерговим парламентським виборам – бути. Так сказав Президент і звернувся до Верховної Ради з проханням саморозпуститись. Хоча понад 70% громадян щиро очікують нових виборів, депутати озвучують десятки аргументів проти. Втім, небажання йти на політичну перекваліфікацію шкодитиме в перспективі всім: парламентарям, Президентові та громадянам.   

13 May 2014 Тетяна Бойко Для чого зростатимуть тарифи Або Кому потрібен закон, який під соусом «вимоги МФВ» геть заплутав усе в і так заплутаному житлово-комунальному господарстві   

 
Питання надання чи скасування пільг при вступі до вищих навчальних закладів активно обговорюється вже кілька років. Багато хто схиляється до думки, що соціально незахищеним абітурієнтам держава повинна допомагати в інший спосіб – наприклад, надавати окремі стипендії, право безкоштовного харчування тощо. У той же час, конкурс на здобуття вищої освіти повинен проходити на рівних для всіх учасників умовах і лише рівень знань може вважатися єдиним критерієм для зарахування на навчання за кошти державного бюджету.  
 
За доброю традицією Громадянська мережа ОПОРА надає консультації абітурієнтам щодо шляхів захисту їхніх прав на рівний доступ до вищої освіти в Україні. Звернувшись за номером 044 222 57 27, вступники можуть отримати вичерпну інформацію про особливості конкурсного відбору цього року.  
 

Національна рада з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) звернулась до уряду з проханням сприяти ухваленню законів, необхідних для проведення реформ у житлово-комунальному господарстві України.  
 

Within the monitoring campaign, OPORA conducted long-term and short-term observation of the special presidential election in every oblast. In 2014, the course of the election campaign from its official start to the announcement of winners will be analyzed by 190 long-term observers. More than two thousand short-term observers joined them on election day. On the basis of gathered data, OPORA has prepared 7 interim reports on commissions’ activities, nomination of candidates, campaigning, the use of administrative resources, vote count etc. Besides that, the organization has published results of the sample-based parallel vote tabulation (PVT or quick count), which is representative of the whole country and has a small margin of error compared to other types of research.    
 
Дізнайтеся про зміни у термінах проведення вступної кампанії для Луганської і Донецької областей, про оновлену систему обчислення конкурсного балу, конкурсні бали призерам олімпіад і всеукраїнських конкурсів та інші особливості вступної кампанії 2014 року.  
 

 Абітурієнтам, а також їх батькам стане у нагоді зручний  календар вступника на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у 2014 року. Для усіх абітурієнтів (окрім Донецької і Луганської областей) вступна кампанія триватиме з 11 липня по 19 серпня. Для абітурієнтів Донецької і Луганської областей вступна кампанія є подовженою і триватиме з 11 липня по 1 жовтня.  
 

8 липня 2014 р. відбулася презентація комплексної аналітичноїметодики оцінювання якості законопроектів, розробленоїГромадянською мережею ОПОРА. Під час заходу експерти, політологи, громадські активісти і представники Парламенту обговорили необхідність поліпшення законотворчого процесу та механізми більш якісної підготовки законодавчих актів. Презентована методика не тільки містить розширене число критеріїв, зокрема, індикатори відповідності стандартам «належного врядування» Світового Банку, але й дає змогу проводити порівняльний аналіз кількох альтернативних законодавчих ініціатив.  
 
Україна наразі перебуває в умовах, коли потужні зовнішньополітичні загрози як ніколи до того оголили внутрішні проблеми державного управління і, зокрема, недосконалого вітчизняного законодавства. Окрім того, у результаті потужних революційних змін в українському суспільстві виник великий запит та очікування, що парламент, який вийшов з-під політичного контролю колишнього президента, активно проводитиме прогресивні реформи та спрямовуватиме країну до виходу з кризи, яка охопила усі сфери суспільно-політичного життя.  
 

На сьогоднішній прес-конференції Громадянська мережа ОПОРА підбивала підсумки громадського спостереження за ЗНО. Моніторингова кампанія охопила 15 областей та 1200 спостережень по всій Україні. Досі спостерігачі слідкують за перебігом додаткової сесії, що триватиме до 15 липня.   
 
Громадянська мережа ОПОРА слідкувала за дотриманням процедур стандартизованого тестування з п’яти предметів основної сесії (іноземні мови, українська мова та література, математика, історія України, біологія) та чотирьох додаткової сесії (географія, українська мова та література, математика, історія України). Організація провела 1200 спостережень у 15 областях України і оприлюднює висновки за результатами незалежного моніторингу.    
 
З 1 по 15 липня 2014 року проходитиме додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У порівнянні з попередніми роками у ній бере участь значно більша кількість учасників. Так, минулого року для участі у додатковій сесії зареєструвалося 2 155 абітурієнтів, цього року – більше 21 тис. Така кількість зумовлена перш за все тим, що стандартизоване тестування досі не проходили випускники з Донецької та Луганської областей, де основна сесія була відмінена через неможливість гарантувати безпеку учасникам ЗНО та персоналу пунктів тестування, а також – через ймовірність розголошення змісту тестових матеріалів. Крім того, ЗНО під час додаткової сесії проходитимуть і абітурієнти з Автономної Республіки Крим, яких більше 400 осіб.  
 

  27 червня закінчується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2014 р. Громадянська мережа ОПОРА, яка слідкувала за дотриманням процедур стандартизованого тестування з п’яти предметів (іноземні мови, українська мова та література, математика, історія України, біологія) та провела 1058 спостережень, підбиває проміжні висновки за результатами свого моніторингу.  
 
RSS Стрічка новин Ми у Facebook Ми у Twitter Ми у Google+ Ми Вконтакті Наші фото у Picasaabiturientam gray

rada grey

pomichnyky grey

deputaty grey

DD grey

OSBB grey

 
 
 

Blogs

 
Ірина Швець
10 April 2014
Кілька місяців тому партія незалежних висунула мою кандидатуру на посаду губернатора великого штату Нью-Йорк проти кандидатур містера Джона Т. Сміта і містера Бленка Дж. Бленка. Я невиразно відчував, що в мене є одна важлива перевага перед цими добродіями, а саме - моя незаплямована репутація.

Усі блоги


© Civil Network OPORA 2006 - 2013