Opora

У вівторок, 19 лютого, о 14:00 у Кропивницькому представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть прес-конференцію «Попередні підсумки виборчої кампанії на Кіровоградщині». Захід пройде у прес-центрі «CBN/Центральноукраїнське бюро новин» (м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх).

 

Вночі 13 лютого у Богодухові Харківської області невідомі розрізали агітаційний куб з написом «Саме зараз! Єдиний шанс для України! Андрій Садовий» на площі Соборності. Про це повідомив голова Харківської районної організації Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Віктор Кисіль.

 

У смт. Любешів на Волині 16 лютого на агітаційному наметі Всеукраїнського об’єднання «Свобода» прикріпили банер без вихідні даних із зображенням кандидата у президенти Руслана Кошулинського. Матеріали без вихідних даних виявили також у приміщенні супермаркету «Колібріс» у цьому ж селищі. За вказаними фактами спостерігач Громадянської мережі ОПОРА на Волині звернувся із заявою до поліції.

 

12 лютого спостерігач ОПОРИ зафіксував пошкодження рекламного щита з передвиборною агітацією кандидата на пост Президента України Олександра Вілкула. Довірена особа кандидата повідомила про звернення до поліції.

 

За даними Державного реєстру виборців станом на 16 лютого 155 громадян тимчасово змінили місце голосування на виборах Президента в межах Львівської області. Основні причини: трудова міграція, військова служба, навчання.

 

Перед приїздом до Коломиї Юлії Тимошенко 13 лютого у Фейсбуці з'явилося оголошення, в якому людям пропонували гроші за участь у мітингу на підтримку кандидатки. ОПОРА з'ясувала, що оголошення фейкове. Справою займається поліція.

 

У Харкові та Харківській області невідомі продовжують знищувати і псувати агітацію кандидатів у Президенти. Впродовж тижня ОПОРА зафіксувала чотири випадки пошкодження білбордів на Харківщині.

 

На Вінниччинів агітаційних наметах з написом «Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко» мешканцям пропонують заповнити анкету прихильника та збирають персональні дані. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

У Луцьку 15 лютого невідомий чоловік ножем розрізав агітаційний намет «Ми йдемо своїм шляхом.  Петро Порошенко» на користь кандидата у Президенти, чинного Глави держави Петра Порошенка (самовисування). Під час цих дій у наметі перебували волонтери Громадської організації  «Солідарність».

 

З середини січня до середини лютого представники ОПОРИ 11 разів фіксували факти з ознаками порушення виборчого законодавства, зокрема, розміщення агітації, яка не містить вихідних даних. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ з Луганського регіону.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019