Opora

23 грудня відбулися вибори депутатів та голів Чагорської, Неполоковецької, Ставчанської та Хотинської ОТГ.  Найбільша явка на виборах у Ставчанській ОТГ  – 53,7%, найменша у Чагорській громаді – 33,4%.

 

Вінницький окружний адміністративниий суд рішенням від 12 грудня 2018 року задовільнив позов Вапнярської ОТГ та визнав протиправним рішення Височанської сільської ради про скасування рішення щодо добровільного приєднання територіальної громади села Високе Височанської сільської ради до Вапнярської селищної ОТГ.

 

Перші місцеві вибори у Черкаській об’єднаній територіальній громаді Дніпропетровської області, призначені на 23 грудня, не відбудуться. Про це в коментарі спостерігачам ОПОРИ повідомила голова Черкаської територіальної виборчої комісії.

 

21 грудня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітаційні матеріали партії «Наш край», а також кандидатів на посаду Чигиринської об’єднаної територіальної громади Степана Буханця («Наш край») та Василя Мельника («Національний корпус») у приміщенні Чигиринської центральної районної лікарні.

 

21 грудня у соціальній мережі Facebook опубліковане звернення «щодо незаконних дій окремих членів президентської команди» на фейкових сторінках Рівненської та Рокитнівської районних організацій партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». 

 

У соціальній мережі Facebook з’явилися сторінки фейкових «районних осередків» партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» на Волині. Про це стало відомо представникам Громадянської мережі ОПОРА у п’ятницю, 21 грудня.

 

21 грудня у соціальній мережі Facebook на фейковій сторінці «Калуської  районної  організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  з’явився допис про категоричне не сприйняття  дій голови калуської районної ради  Михайла Срібняка, який начебто заради перемоги 23 грудня на виборах голови  Новицької об’єднаної територіальної громади застосовує адмінресурс і витрачає бюджетні кошти.

 

У Волинській області протягом грудня низка представників місцевих осередків політичних партій дарували подарунки, приурочені до Дня людей з інвалідністю, Дня ліквідатора та Дня святого Миколая. Інформацію про таку «партійну благодійність», часто разом зі згадками імен конкретних представників партій, розміщували на партійних сайтах, сторінках та групах у мережі Facebook.

 

На фейковій сторінці Хотинського осередку «БПП «Солідарність» з’явилась інформація про нібито незаконні дії керівництва району напередодні виборів в Хотинську об’єднану територіальну громаду.

 

Рік тому, 24 грудня 2017 року, у Таїровській об’єднаній територіальній громаді на Одещині зі скандалами та порушеннями відбулись перші місцеві вибори, в яких переміг син Таїровського селищного голови. Втім, за рік він так і не вступив у повноваження, а новообрані депутати жодного разу не зібрались на першу сесію.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019