Opora

Цього разу у фокусі Черкаська районна рада, де партії ВО “Свобода” і ВО “Черкащани” втрачають голоси в різних округах, через це позбуваються по одному мандату кожна. У цей же час Блок Петра Порошенка отримує голоси в різних округах і незаконно набуває двох депутатів. Жодна названа партія не бачила маніпуляцій, так само і голова комісії, яка встановила ці результати. Та це ще не кінець. Все це ми дізнались порівнюючи протоколи з результатами голосування в межах територіальних округів (надалі - окружні протоколи) із підсумковим протоколом з виборів депутатів Черкаської районної ради  (де підсумовані окружні протоколи та вже визначено хто отримує мандат).

 

Чи є перспективи подолати політичну корупцію, що обіцяють перші кроки у цьому напрямку і якими є реалії реалізації проекту державного фінансування політичних партій? Відповіді на ці питання шукали учасники національного форуму «Наші гроші в політиці: Версія 2.0».

 

Для голосування на дому дев’ятнадцяти  виборців члени однієї з ДВК Кривого Рогу взяли з собою аж 66 бюлетенів. До моменту виїзду з дільниці бюлетені зберігалися в сейфі разом зі списком виборців.

 

  Сьогодні мешканці міста Сарни Рівненської області, крім народних депутатів України, обиратимуть і міського голову. Проте, через помилку міської ТВК, результати виборів можуть скасувати.

 

Районні газети, засновниками яких є районні ради й державні адміністрації районів, що входять до одномандатного округу № 189 з центром у Красилові, демонструють необізнаність щодо розміщення матеріалів політичної реклами. Лише 9 жовтня редакторів комунальних газет області запросили на обласний семінар з питань висвітлення виборчої кампанії. А матеріали політичної реклами вони почали друкувати за два-три тижні до того.

 

На гарячу лінію чернівецької ОПОРИ зранку, 18 жовтня, надійшло повідомлення від мешканців вул. Алма-Атинської, Проспекту Незалежності міста Чернівці про те, що невідомі в жилетках з написом “ГО "Майдан" Василя Забродського” здійснюють прибирання листя у дворах будинків та засипають ями гравієм, який попередньо завезли кількома машинами. Василь Забродський, як відомо, окрім того, що є кандидатом-самовисуванцем у 204 виборчому окрузі (місто Хотин Чернівецької області), ще й балотується на довиборах до Чернівецької міської ради за 17 мажоритарним округом, куди входить частина будинків на вказаних вулицях. 

 

Спостерегачі ОПОРИ у Мелітополі повідомляють, що по всьому місту вони помітили наклеєні листівки без вихідних даних з використаням «чорного піару» на адресу кандидата в народні депутата Євгена Балицького.

 

"Я не крепостной, чтобы с землей меня передавать". Із такими словами звернувся до російського суду кримський режисер Олег Сенцов, який перебуває в Москві під слідством за сфабрикованою справою. Процес "коренізаціі" окупаційної влади в Криму засвідчив, що мало хто з політичної еліти півострова живе за такими принципами людської самоповаги.

 

 Відповідно до постанови Чернівецької міської територіальної виборчої комісії, котра була прийнята на засіданні 15 серпня, повторні вибори депутата Чернівецької міської ради у одномандатному мажоритарному виборчому округу №17 м. Чернівці призначено на 12 жовтня 2014 року. Повторні місцеві вибори призначаються на останню неділю шістдесятиденного строку з дня прийняття рішення про їх призначення, а виборчий процес розпочнеться за 50 днів до дня повторних місцевих виборів.

 

21 липня 2014 року відбулося засідання Чернівецької міської територіальної виборчої комісії (ЧМТВК), на якій комісія зареєструвала кандидатом на проміжних виборах до Чернівецької міської ради місцевого політика Василя Забродського. Зазначені вибори заплановані на 3 серпня 2014 року. 

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019