Opora

27 жовтня в болехівську міську виборчу комісію надійшла скарга від кандидата в депутати Болехівської міської ради від політичної партії «ВОЛЯ» Макоти Галини Зенонівни. Кандидат ставить під сумнів результат підрахунку голосів на виборчих дільницях 260840 та 260843 у Болехові.

 

Завтра, 29 жовтня, представники партій «Самопоміч», ВО «Батьківщина», «Опозиційний блок» на засіданні Каховської міської виборчої комісії будуть оскаржувати рішення щодо встановлення підсумків виборів Каховського міського голови.

 

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували ряд порушень у приміщеннях районних в місті Києві виборчих комісій під час приймання протоколів.

 

  В районній газета «Сільське життя» опубліковано статтю, в якій автор критикує партію і кандидатів в депутати районної ради та на посаду Житомирського міського голови від партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Громадянська мережа ОПОРА публікує списки помічників-консультантів народних депутатів України, які працюють на платній основі та на яких поширюється дія Закону України «Про державну службу», а також тих, які працюють на громадських засадах. Прізвища і контакти помічників надані депутатами на запит мережі ОПОРА.

 

Громадянська мережа ОПОРА пропонує громадськості контактні дані депутатів, взяті з сайту Верховної Ради України.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019