Opora

Громадянська мережа ОПОРА звертає увагу абітурієнтів, які мають бажання навчатися у вищих навчальних закладах на контрактній основі, що строки подачі оригіналів документів та підписання договорів у вишах відрізняються.

 

З 11 липня у вищих навчальних закладах стартували творчі конкурси. Така форма вступного випробування має на меті перевірити та оцінити здібності особи до творчої діяльності. Відповідно до Умов прийому, участь у творчих конкурсах є обов’язковою при вступі на сімнадцять напрямів підготовки:

 

Український центр оцінювання якості освіти розпочав оприлюднювати результати тестування на інформаційних сторінках абітурієнтів. Вчора, 17 червня 2013 р., учасники зовнішнього незалежного оцінювання дізналися про підсумки перевірки знань з хімії. Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що у випадку незгоди абітурієнта з отриманим балом, він має право на оскарження своїх результатів, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів із моменту офіційного оголошення результатів оцінювання з відповідного предмета.

 

3 червня розпочнеться сесія цьогорічного Зовнішнього незалежного оцінювання, на яке зареєструвалося більше 320 тисяч абітурієнтів. Тому, щоб максимально підготуватися до складання тестів та не розгубитися у відповідальний момент, Громадянська мережа ОПОРА пропонує абітурієнтам заздалегідь ознайомитися з простими етапами, які їм доведеться пройти, як тільки вони потраплять на пункт тестування. Корисні поради щодо документів, які потрібно мати з собою, інформацію про те, як потрапити до аудиторій та що робити після здачі тестового зошита - усе це ви знайдете у Технологічній картці для учасника ЗНО-2013.

 

Громадянська мережа ОПОРА продовжує серію публікацій про умови та процедури вступу на різні напрями підготовки до вищих навчальних закладів України у 2013 році. Метою таких досліджень є поінформувати абітурієнтів та їхніх батьків про особливості та відмінності вступу до різних ВНЗ в межах однієї спеціальності. Пропонуємо Вашій увазі наступний путівник  про умови та процедури вступу на для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з «архітектури» (6.060102).

 

Громадянська мережа ОПОРА започатковує серію публікацій про умови та процедури вступу на різні напрями підготовки до вищих навчальних закладів України у 2013 р. Метою таких досліджень є поінформувати абітурієнтів та їхніх батьків про особливості та відмінності вступу до різних ВНЗ в межах однієї спеціальності.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019