Opora

15 листопада у Сєвєродонецьку народний депутат України, очільник Луганського обласного осередку партії «Наш край» Сергій Шахов запустив міський соціальний автобус. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Напередодні загальнонаціональних виборів активісти херсонської обласної організації «Опозиційного блоку» провели на Херсонщині акцію «Подаруй тепло ветерану», роздаючи людям похилого віку партійні газети, друковані матеріали та дарували продуктові набори.

 

Щонайменше 37 державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування в Одеській області мають членство у політичних партіях. Такими є результати дослідження ОПОРИ партійності голів районних державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників голів РДА, а також голів районних рад і їх заступників та голів і заступників ОДА і обласних рад.

 

Практично 3,5 мільйони гривень коштуватимуть державному бюджету перші вибори в об’єднаних громадах на Миколаївщині, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

 

259 з 382 голів районних державних адміністрацій офіційно є позапартійними. 123 голів є членами політичних партій.  Такими є дані дослідження Громадянської мережі ОПОРА партійності 444 голів районних державних адміністрацій. При цьому офіційну інформацію вдалось отримати про 382 осіб, про 62 поки не вдалось отримати.

 

Вчора, 14 листопада, міський голова Білопілля Юрій Зарко звернувся до поліції, щоб прибрати намет партії «Громадянська позиція» з території поряд з міською радою. Інформацію про цей інцидент на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розмістив голова Сумської міської організації партії «Громадянська позиція» Василь Кучеренко у вигляді відеокоментаря представниці поліції. На його думку, розміщення їхнього намету було законним.

 

У друкованих ЗМІ Кіровоградщини з’явилася низка публікацій, які можуть мати ознаки «чорного піару». Матеріали критикують двох потенційних кандидатів на пост президента України. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

 

Склад Черкаської територіальної виборчої комісії на Дніпропетровщині досі не сформовано. Відповідно до законодавства та календарного плану термін для утворення ТВК сплив 10 листопада. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА.

 

На сьогоднішньому засіданні робочої групи з доопрацювання Виборчого кодексу пройшли 208 поправок. Розглянули більшу частину питань з блоку виборів Президента України. Про це повідомляють присутні на засіданні представники Громадянської мережі ОПОРА.

 

У Центральній виборчій комісії готові реалізувати законопроект №6240 “Про внесення змін до деяких законів України (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян)” у випадку його прийняття Верховною Радою. Про це під час прес-конференції 13 листопада заявив заступник голови ЦВК Євгеній Радченко.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018