У другій половині лютого Луганську область з одноденними  передвиборчими візитами відвідали кандидати в Президенти України Юрій Бойко та Сергій Тарута. Про це повідомляють представники ОПОРИ на Луганщині.

Зокрема, 18 лютого в рамках проведення передвиборчої кампанії прифронтову зону відвідав Юрій Бойко - побував у Рубіжному й Золотому. Під час перебування в області кандидат провів зустріч із працівниками науково-виробничого підприємства «Зоря» (на якому працював у 1981-1999 роках) та дав коротке інтерв’ю ЗМІ.

Також Юрій Бойко зустрівся з виборцями поблизу контрольного пункту входу-виходу з тимчасово окупованою територією області «Золоте» і обговорив проблеми населення поблизу лінії розмежування та своє бачення перспектив мирних переговорів. Під час заходу присутні  співробітники державного вугільного підприємства «Первомайськвугілля» підняли питання щодо виплати заборгованостей по заробітній платі шахтарям. Політик зазначив, що особисто озвучить вказану проблему на засіданні Верховної Ради України.

22 лютого Сєвєродонецьк відвідав Сергій Тарута. Він зустрівся з персоналом Сєвєродонецької міської багатопрофільної лікарні, а також відвідав колектив Сєвєродонецького об’єднання «Азот». Наприкінці перебування в регіоні Сергій Тарута надав інтерв’ю телерадіокомпанії «ІРТА». У ході свого візиту кандидат розповів присутнім про своє бачення розвитку України.

Раніше ОПОРА повідомляла, що у січні Луганську область відвідав лише один кандидат у Президенти України.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.