На виборчій дільниці №140232, яка знаходиться в селі Новотроїцьке Добропільського району, голосування по одномандатному округу визнано недійсним. Члени комісії проставили у виборчих бюлетенях помітку «вибув» напроти кандидата, який не знімав своєї кандидатури на виборах. Про це повідомляють спостерігачі спільної моніторингової кампанії ДОО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА в Донецькій області.

 

«Члени комісії помилково виключили з бюлетенів кандидата-мажоритарника Віктора Трифонова, замість Руслана Требушкіна, який незадовго до дня голосування зняв свою кандидатуру з виборів. На дії комісії була складена скарга, бюлетені перераховані, а голосування по одномандатному округу на цій дільниці визнано недійсним», — повідомили в ОВК №50.

Разом з цим, голосування за партійні списки (у єдиному загальнодержавному багатомандатному окрузі) на дільниці №140232 визнано дійсним.

Контактна інформація для преси:
Олександр Іванов
Прес-секретар спільної моніторингової кампанії
ДОО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА в Донецькій області.

 

 

Про громадське спостереження за виборами
Громадське спостереження ОПОРИ та ДОО «Комітет виборців України» — це діяльність, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.
У Донецькій області громадське спостереження за парламентськими виборами забезпечує обласна організація «Комітету виборців України».