Станом на 11 червня, відповідно до постанов Центральної виборчої комісії, в 11 окружних виборчих комісіях Одеської області відбулися заміни щонайменше по одному представнику керівного складу. Повністю керівний склад замінили в трьох ОВК на округах № 135, 137 та 139. 

Так, найбільше замін відбулося в ОВК округу № 139, де ротовано третину її складу. Найменше – в ОВК округу №134 (замінено голову та одного члена) та в ОВК № 138 (замінили секретаря та двох членів комісії). В інших комісіях відбулось від 5 до 7 замін.

Найбільше ротацій зафіксовано серед представників партії ВО «Свобода» – всі восьмеро представників та «5.10» – всі п’ятеро. Жодного представника не міняли у партіях ВО «Батьківщина», «Україна майбутнього», «Сила і Честь», «Об’єднання «Самопоміч», «Всеукраїнське політичне об’єднання «Єдина родина», «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ» і «Сильна Україна».

Нагадаємо, що в окружних виборчкомах Одещини працюють представники 26 партій.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бойко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Одеській області
тел.: (048) 716 40 18
e-mail: odesakvu@gmail.com

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)