Кандидат у депутати Київради Володимир Гончаров, який балотується по Дарницькому району, зібрав 7 автобусів людей для екскурсії-лікування в Почаєві. Це вже другий тур. Цього разу їхало близько 350 людей. Списки складені заздалегіть. Буде ще дві поїздки 19 та 22 травня. Як пояснив сам кандидат, у такий складний час людям потрібна духовна підтримка, через те він їм і допомагає. Відповідаючи на запитання спостерігача мережі ОПОРА кандидат заперечив факт підкупу виборців.

Відеодоказ порушення закону кандидатом у депутати Київради

Мережа ОПОРА нагадує, що згідно з п.4 ст.53 Закону «забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерей, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує п'яти відсотків мінімального розміру заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг». 

За коментарями звертайтесь: 
Тарас Чмут,
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у місті Києві
(098 829 62 64) 

Громадське спостереження ОПОРИ –  це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процессу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.