3 грудня сайт Київської обласної державної адміністрації повідомив, що за підтримки кандидата у народні депутати Руслана Бадаєва діти з Витачівської ЗОШ I-II ступенів Обухівського району мали можливість розважитися в парку атракціонів «Хеппілон» (ТРЦ «Океан Плаза», м. Київ).

Громадянська мережа ОПОРА нагадує про заборону висвітлення та відкритої підтримки органами державної влади якогось кандидата у народні депутати. Зокрема такі дії підпадають під порушення част. 1, статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”: “Участь у передвиборчій агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам.”

Також, кандидат у народні депутати Руслан Бадаєв надавши дітям послуги з відвідання парку атракціонів порушив част. 13 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України”: “Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки мінімального розміру заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборча агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців”.

screenshot2

За коментарями звертайтесь:
Руслана Величко,
Координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Київській області
063 187 41 06