Як повідомив Громадянській мережі ОПОРА кандидат в народні депутати Адрій Лозовий, у смт Гребінка була зафіксована автівка з продуктовими пайками.

До продуктового набору входять: олія, згущене молоко, тушковане м'ясо, рис, гречка, борошно, цукерки та газета «Межа», в якій розміщені публікації про кандидата в народні депутати, самовисуванця, депутата обласної ради від Партії регіонів Руслана Бадаєва з його фотографією на першій сторінці.

Також була зафіксована видаткова накладна №КСВ – 000139 від 21 листопада 2013 року на 1600 продуктових наборів.

На місце події була викликана міліція.

Громадянська мережа ОПОРА зауважує, що непрямий підкуп виборців є однією з технологій впливу на волевиявлення громадян та є порушенням ч. 13 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки мінімального розміру заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців».

Kyiv region 23.11.13 Київщина продуктові набори у Гребінках

 

Kyiv region 23.11.13 Київщина продуктові набори у Гребінках1

Kyiv region 23.11.13 Київщина продуктові набори у Гребінках2

За коментарями звертайтесь:
Руслана Величко,
Координатор виборчих програм
 Громадянської мережі ОПОРА у Київській області
063 187 41 06