24.07.2012 року у комунальній газеті «Вечерняя Макеевка» вийшла публікація під назвою «Цифра» стучится в дома, благодаря Партии регионов»У публікації повідомляється про те, що представники Кіровської районної у м. Макіївка організації Партії регіонів  вручили двом громадянам похилого віку тюнери для цифрового телебачення та підключили їх до телевізорів. Керівник апарату  Кіровської районної організації Партії регіонів Юлія Урядникова у своєму коментарі  комунальній газеті зазначила, що «реакція людей, які стали учасниками цієї програми, свідчить  про віру народу» в свого Президента. Телеканал «ЮНІОН»  також показав сюжет про цю акцію місцевих регіоналів. У ньому  повідомлялось, що  Партія регіонів у найближчий час вручить телевізійні тюнери ще п’ятьом мешканцям Кіровського району Макіївки. Нагадаємо, що в Україні реалізується державна програма по забезпеченню населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

Громадські спостерігачі  ДОО ВГО «Комітет виборців України», які діють в межах загальнонаціональної кампанії Громадської мережі ОПОРА, зателефонували до громадської приймальні Партії регіонів у м. Макіївка. Представники громадської приймальні цієї політичної сили повідомили, що для отримання безкоштовних тюнерів громадянам пільгових категорій необхідно звернутися до територіальних управлінь праці та соціального захисту. Після отримання тюнера громадяни можуть подати до громадської приймальні Партії регіонів заявку на безкоштовне налаштування обладнання за місцем їх проживання.

Враховуючи те, що передвиборчі  акції окремої політичної сили тісно пов’язані із урядовими заходами, громадські спостерігачі вимагають від органів влади публічно заявити про недопустимість використання державних програм у політичних цілях.  Крім цього, органи влади та Партія регіонів мають офіційно повідомити, чи вручались представниками політичної сили тюнери для цифрового телебачення, які були придбані за державний кошт.

За коментарями звертайтесь:
Олександр Клюжев,
Координатор громадського спостереження за виборами народних депутатів України у Донецькій області, яке здійснюється ДОО ВГО «Комітет виборців України» в межах загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА
+390958225319
 
Довідково:
Громадське спостереження ДОО "Комітет виборців України" та ОПОРИ - це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ ДОО КВУ спільно з мережею ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть громадські спостерігачі, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.