4 липня з 16:00 до 19:00 у MediaHub по вул. Суворова 4/6 відбудеться обговорення функціоналу та наповнення Порталу відкритих даних Верховної Ради України і воркшоп Аналізуй Раду, кодуй для громади” щодо роботи з відкритими парламентськими даними.

Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

До участі запрошуються аналітики даних, розробники, активісти, представники громадських організацій, що працюють з парламентських даними.  Попередня реєстрація за формою http://goo.gl/forms/3SpevFv5WucLNOFj1

План заходу

16:00-17:15 Презентація результатів розробки порталу відкритих даних, наявних наборів та можливостей функціоналу, представлення запланованих покращень.

17:15-17:30 Кава-пауза

17:30-18:15 Воркшоп “Аналізуй Раду, кодуй для громади”: тестування ключових елементів порталу, спільна робота з наявними наборами даних.

18:15-18:30 Кава-пауза

18:30-19:00 Відкрите обговорення та оцінка потреб для оптимізації роботи порталу, визначення списку пріоритетних для подальшої публікації наборів даних.

Обговорення та воркшоп вестимуть:

Надія Бабинська, координатор проекту “Портал відкритих даних Верховної Ради України”, Громадянська мережа ОПОРА:
Tel: +380502104847
Вадим Гудима, менеджер проекту “Портал відкритих даних Верховної Ради України”, Громадянська мережа ОПОРА:
Tel: +380682384430

ДОВІДКОВО

Портал відкритих даних Верховної Ради України http://opendata.rada.gov.ua/ — це веб-ресурс, на якому в структурованому вигляді містяться більше 400 базових наборів відкритих парламентських даних про законодавство, законопроекти, пленарні засідання, народних депутатів України та інше. На основі цих даних можна створювати аналітичні продукти та веб-інструменти, які б надавали інформацію про роботу парламенту у максимально доступному вигляді. Розробка порталу стала можливою завдяки співпраці Громадянської мережі ОПОРА та Апарату Верховної Ради України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Громадянська мережа ОПОРА закликає розробників та аналітиків долучатись до використання парламентських даних для створення зручних та корисних інструментів.

Вказана публікація впроваджується в рамках  проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

This publication is prepared within the framework of “Democratization, Human Rights and Civil Society Development in Ukraine” programme, implemented by the United Nations Development Programme with financial support from the Ministry of Foreign Affairs of Denmark during 2013-2016

The opinions, attitudes, and assessments contained in the report do not necessarily reflect those of the United Nations Development Programme, other UN Agencies or the Ministry of Foreign Affairs of Denmark