Намаганню винести бюлетень завадили члени комісії та поліцейські. Також на цій дільниці жінка намагалася проголосувати без паспорта. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

На ВД №121538 (вул. Соборності, 77) чоловік намагався винести свій бюлетень за межі виборчої дільниці. Коли йому завадили це зробити, він порвав бюлетень.

Також на цій же дільниці жінка хотіла проголосувати, маючи при собі тільки ксерокопію паспорта та водійські права. Члени ДВК їй не видали бюлетень, тому виборчиня написала на них скаргу. Пізніше їй привезли паспорт, тож жінка змогла проголосувати.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.