На трьох дільницях спостерігачі ОПОРИ зафіксували людей, які не мали там знаходитись.

На ВД №121669 (гімназія №91, спортивна зала, к.1, 1-й поверх) до приміщення для голосування зайшов невідомий. Спостерігач звернув на це увагу членів комісії. Вони відповіли, що це водій, проте на якій підставі він перебуває в приміщенні відповіді не надали. Невідома особа після зауважень покинула приміщення.

Представник ЗМІ з видання «Krivbass city» мав лише роздруковане фото журналістського посвідчення. З ним він намагався провести відеозйомку на дільниці №121486 (школа №103, шкільна рекреація, 1-й поверх), але голова комісії заборонила йому це робити.

На ВД №121700 (ліцей, фойє, 1-й поверх) у приміщенні для голосування був присутній пожежник. Спостерігач ОПОРИ привернув увагу голови ДВК на можливе правопорушення. Натомість пожежник не реагував на всі зауваження, пізніше він все ж покинув приміщення для дільниці.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.