Станом на 20:40 до Ужгородської міської територіальної виборчої комісії перші ДВК почали привозити протоколи про підсумки голосування на дільниці. Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

За інформацією спостерігача ОПОРИ, першою на ТВК виборчу документацію привезла дільнична виборча комісія №210778, яка знаходиться в Обласному госпіталі ветеранів війни.

Як повідомляє спостерігач, протокол дільничної виборчої комісії члени ТВК відправили на уточнення.

За коментарями звертайтеся:
Ярослав Гулан, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Закарпатській області
тел.: 0976446639; 09903198862
e-mail: zakarpattya@opora.org.ua
Ольга Беца, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області
тел.: 0502309596

 Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)