22 квітня о 15:00 у платформі суспільних ініціатив City HUB (м. Сєвєродонецьк, ТЦ «Кристал», шосе Будівельників, 23б, 2 поверх) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА на тему: «Підсумки повторного голосування на Луганщині та результати паралельного підрахунку голосів».

Під час заходу спікери розкажуть, як минув день голосування, які порушення були зафіксовані, з якими проблемами зіштовхнулися ДВК під час підрахунку голосів та оприлюднять результати паралельного підрахунку голосів, проведеного представниками ОПОРИ.

Спікери:

  • Олексій Кормілецький, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Луганській області;
  • Сергій Кошель, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Луганській області;
  • Алла Гуцол, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА в Луганській області.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтесь:

Олексій Кормілецький, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА  в Луганській області

тел.: +38 050 275 28 08

e-mail: lugansk@opora.org.ua

Алла Гуцол, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА в Луганській області.

e-mail: gutsolalla@gmail.com

Веб-сайт | Моніторинг парламенту | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)