У понеділок 22 липня о 11:00 у готелі «Оптіма» відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА, присвячена підсумкам дня голосування на позачергових виборах народних депутатів.

Під час заходу спікери розкажуть, як минув день голосування на Черкащині, проінформують про зафіксовані порушення виборчого законодавства та представлять результати паралельного підрахунку голосів.

Спікери:

Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області;

Тарас Щербатюк, омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРИ в Черкаській області.

За коментарями звертайтеся:
Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області
тел.: 0972303533

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)