У вівторок, 27 жовтня, о 10:00 в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться пресконференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині». Організатор заходу –Громадянська мережа ОПОРА.

У заході візьмуть участь:

  • Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівській області
  • Олена Рогова, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав у Чернігівській області

Спікери розкажуть про підсумки виборчої кампанії в Чернігівській області, проблеми на виборчих дільницях в день голосування, про зафіксовані порушення та про заяви до поліції. До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських і політичних організацій та інших зацікавлених осіб.

Дата проведення: 27 жовтня 2020 року

Місце проведення: м. Чернігів, прес-центр «Чернігівський вибір» вул. Шевченка 5, 4 поверх

Початок: 10:00

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець,
координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівській області
тел.: +380937656931
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.