У понеділок, 26 жовтня, о 14.00 в пресцентрі Суспільного мовника Дніпра (м. Дніпро, вул. Телевізійна, 3) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА.

У пресконференції візьме участь координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Дніпропетровській області Вадим Головченко

Експерт розкаже про:

  • виявлені порушення на виборчих дільницях;
  • роботу виборчих комісій;

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592
e-mail:oporavadim@gmail.com
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.