У понеділок, 26 жовтня об 11:00 в антикризовому медіа-центрі (м. Краматорськ, вул. Марата, 1) відбудеться пресконференція представників Громадянської мережі ОПОРА у Донецькій області стосовно попередніх підсумків дня голосування.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про перебіг доби голосування на ДВК та ТВК у Донецькій області, наведуть приклади зафіксованих порушень та інших інцидентів.

Спікери:

  • Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області;
  • Ольга Попченко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Донецькій області;

Запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій та інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Боровська, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області
тел.:+380(50)544 29 56, e-mail: borovska.opora@gmail.com 
 
Довідково:Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.
 
Громадське спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.