У п’ятницю, 23 жовтня, о 10:00 у конференц-залі бізнес-центру «Парус» (м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 1/1) відбудеться пресконференція ОПОРИ «Хмельниччина в переддень виборів: підсумки спостереження за виборчою кампанією».

Під час заходу йтиметься про перебіг виборчої кампанії на Хмельниччині: активність кандидатів і політичних сил та зафіксовані порушення, зокрема нехтування законодавчими нормами щодо розміщення й поширення друкованих агітаційних матеріалів, передвиборчу благодійність, випадки з ознаками використання адміністративного ресурсу, чорний піар та інші.

Спікери:

  • Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області;
  • Володимир Гарієвський, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області.

До участі запрошуємо представників засобів масової інформації, громадських організацій, політичних сил, а також інших зацікавлених осіб.

За коментарями звертайтеся:
Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області
тел.: 097 935 13 90
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.