Opora

Для організації голосування та проведення чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, в Одеській області організовано 11 територіальних виборчих округів. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Ще до офіційного початку виборчої кампанії в Одеській області зафіксовано випадки непрямої агітації за потенційних кандидатів у Президенти України.  Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА у період з 23 листопада по 23 грудня.

 

Сьогодні, 28 грудня, виконавчий комітет Одеської міської ради провів позачергове засідання. На ньому, відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення виборів Президента України, були визначені місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

У грудні 2018 року, до офіційного початку виборчої кампанії, Одеську область відвідали двоє потенційних кандидатів у Президенти України. Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Два останні тижні у районах Одеській області позначилися засіданнями так званих Рад регіонального розвитку. Ці заходи проходять у районах вперше, і стартували після Всеукраїнської Ради регрозвитку 12 листопада, на якій виступав президент (і потенційний кандидат у  президенти) Петро Порошенко. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Рік тому, 24 грудня 2017 року, у Таїровській об’єднаній територіальній громаді на Одещині зі скандалами та порушеннями відбулись перші місцеві вибори, в яких переміг син Таїровського селищного голови. Втім, за рік він так і не вступив у повноваження, а новообрані депутати жодного разу не зібрались на першу сесію.

 

З червня по листопад цього року в Одеській області вдалося зафіксувати понад 10 випадків непрямої агітації з ймовірним використанням державних субвенцій 5 народними депутатами. Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Співробітники Національної поліції затримали п'ятьох учасників нападу на соратників лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка в Одесі. 

 

Під час зустрічі з одеситами, яка мала відбутися у Приморському районі міста, зловмисники закидали яйцями лідера політичної партії «Громадянська позиція» та потенційного кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Впродовж вересня-листопада 2018 року, ще до офіційного початку виборчої кампанії, Одеську область відвідали сім потенційних кандидатів у Президенти України.  Про це свідчать дані моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

Статті/блоги

  • 13 січня 2019Роман ГривінськийОбіцянки, чорний піар, креатив: як політики використовують рекламу в соціальних мережахПротягом грудня – першої половини січня спостерігачі ОПОРИ в Києві фіксували й аналізували оплачені повідомлення та ролики у Facebook, Youtube та Instagram. Порошенко святкує Новий рік на Софійській площі. Тимошенко обіцяє зняти президентську недоторканність. Богословська рекламує авторський канал на Youtube. Андрій Садовий рятує котиків. Про ці та інші тренди політичної...  
  • 13 січня 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаТОП-5 конфліктів волинських осередків партій на старті виборчих перегонівПеред стартом виборчої кампанії та після початку виборчого процесу волинські осередки політичних партій робили публічні заяви стосовно опонентів чи конфліктів всередині власної організації. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Волині проаналізували «найгучніші» конфлікти, які широко обговорювали у волинському політичному просторі, у мережі...  
  • 13 січня 2019Віктор Пічугін, Микола ЗінченкоМажоритарники проти списочників: як харківські нардепи відпрацювали 4 рокиНародні депутати є представниками українського народу, які діють в його інтересах під час законодавчого процесу. Вони беруть участь в обговоренні та прийнятті законів, у політичних дебатах під час виступу з парламентської трибуни, в реалізації права на депутатські запити та звернення. Напередодні першого пленарного засідання в 2019 році...  
  • 11 січня 2019Сергій Макаренко, Андрій ЧернегаЯк Черкащина обирала Президента: ретроспективаЦьогоріч всьоме з часів здобуття нашою країною незалежності українці обиратимуть Президента. Черговий виборчий процес глави держави уже стартував. Нині кандидати подають документи для реєстрації.  
  • 11 січня 2019Олена ЧернецькаКандидат на пост Президента збирає персональні дані для шоу «Дружина для Президента» без згоди виборцівВиборча компанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року. Закон України «Про вибори Президента України» прямо пов’язує можливість розпочати передвиборну агітацію із датою реєстрації особи кандидатом на пост Президента України у ЦВК.  
  • 09 січня 2019Юлія ЛисенкоПропозиція перенести центр виборчого округу №40 на ДніпропетровщиніСпостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили доцільність зміни центру виборчого округу №40 на Дніпропетровщині, що дозволить комісіям зекономити 58 годин робочого часу.  
  • 05 січня 2019Галина Сегеда«Волею народу», а не «чиєюсь примхою» обирається ПрезидентУ ЗМІ, соціальних мережах та «на кухнях» лунають категоричні, навіть екстремістські думки про те, що деяким політикам треба заборонити балотуватись, декого прогнати, а декого кудись кинути, деякі телеканали закрити, деяку політичну агітацію палити, а деякі категорії виборців позбавити права голосу.  
  • 02 січня 2019Роберт ЛорянМонастирищенська міська рада: один голос і ти депутат (Черкащина)Нещодавно, ми розповідали, як отримали протоколи Монастирищенської міської ради. Так ось, проаналізувавши протоколи, ми виявили, що результати виборів були сфальсифіковані, внаслідок чого дві партії отримали по одному додатковому мандату.   
  • 31 грудня 2018Андрій СавчукЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатівЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатів 31 грудня в Україні офіційно стартують президентські вибори, які з невеликою перервою переростають у парламентські. Часу ще ніби вдосталь, але невпинна робота на політичній ниві давно кипить. У цьому матеріалі ми б хотіли розповісти про те, як за допомогою бюджетних...  
  • 31 грудня 2018Марія ДомськаЯк політики використовують онлайн-маркетинг у соціальній мережі Facebook в сегменті Тернопільщини?Соціальна мережа Facebook давно перестала бути онлайн-простором тільки для особистого спілкування. Сьогодні – це платформа для швидкого та масштабного поширення інформації, а також – сприятливе середовище для реклами, чим успішно користуються власники бізнесу, маркетологи, різні спільноти та просто зацікавлені особи. Ще у червні 2017 року...  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019