Opora

Кілька днів тому спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували в Миколаєві три білборди з зображеннями зареєстрованих кандидатів у Президенти України, які не містили вихідних даних. Після звернення до поліції два рекламні носії заклеїли, а на місці третього з’явився білборд з інформацією про замовника друку та тираж.

 

Районні суди міста Миколаєва та Миколаївський окружний адміністративний суд підготувались до роботи на чергових виборах Президента України.

 

На вулицях Миколаєва спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували білборди з зображеннями 3 зареєстрованих кандидатів на пост Президента України, які не містять вихідних даних, та звернулися з відповідними заявами до поліції.

 

Представники Миколаївського осередку Громадянської мережі ОПОРА взаємодіятимуть з працівниками Головного управління Національної поліції у Миколаївській області щодо забезпечення законності проведення виборчого процесу та попередження виборчих порушень.

 

На Миколаївщині офіційно партійними є 3 керівники департаментів, управлінь обласної державної адміністрації та управлінь, відділів, секторів 19 районних адміністрацій. Про це свідчать результати аналізу Громадянської мережі ОПОРА.

 

Друковані ЗМІ визначили, скільки коштуватиме розміщення політичної реклами на їхніх шпальтах . Проте в міському та обласних виданнях не була оприлюднена вартість одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації на місцевому телебаченні та радіо. Про це свідчать дані аналізу спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА.

 

Розпорядженням Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича були затверджені 24 місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Варто зауважити, що даний документ був підписаний 29 грудня 2018 року, проте на сайті міськради з’явився лише 4 січня 2019 року.

 

Для організації голосування та проведення чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, в Миколаївській області організовано шість територіальних виборчих округів.

 

За останній місяць 2018 року ОПОРА зафіксувала три десятки сюжетів, інтерв’ю та звернень на місцевих телеканалах, в яких фігурують представники восьми політичних партій. Серед них − потенційні кандидати в Президенти України та місцеві політики.

 

За листопад-грудень 2018 року Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала три таємних візити потенційних кандидатів на пост Президента України. Вони не були про анонсовані на офіційних сайтах, сторінках партій, а на зустрічі з політиками запрошували лише окремих представників ЗМІ. 

 
FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

Статті/блоги

  • 13 січня 2019Роман ГривінськийОбіцянки, чорний піар, креатив: як політики використовують рекламу в соціальних мережахПротягом грудня – першої половини січня спостерігачі ОПОРИ в Києві фіксували й аналізували оплачені повідомлення та ролики у Facebook, Youtube та Instagram. Порошенко святкує Новий рік на Софійській площі. Тимошенко обіцяє зняти президентську недоторканність. Богословська рекламує авторський канал на Youtube. Андрій Садовий рятує котиків. Про ці та інші тренди політичної...  
  • 13 січня 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаТОП-5 конфліктів волинських осередків партій на старті виборчих перегонівПеред стартом виборчої кампанії та після початку виборчого процесу волинські осередки політичних партій робили публічні заяви стосовно опонентів чи конфліктів всередині власної організації. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Волині проаналізували «найгучніші» конфлікти, які широко обговорювали у волинському політичному просторі, у мережі...  
  • 13 січня 2019Віктор Пічугін, Микола ЗінченкоМажоритарники проти списочників: як харківські нардепи відпрацювали 4 рокиНародні депутати є представниками українського народу, які діють в його інтересах під час законодавчого процесу. Вони беруть участь в обговоренні та прийнятті законів, у політичних дебатах під час виступу з парламентської трибуни, в реалізації права на депутатські запити та звернення. Напередодні першого пленарного засідання в 2019 році...  
  • 11 січня 2019Сергій Макаренко, Андрій ЧернегаЯк Черкащина обирала Президента: ретроспективаЦьогоріч всьоме з часів здобуття нашою країною незалежності українці обиратимуть Президента. Черговий виборчий процес глави держави уже стартував. Нині кандидати подають документи для реєстрації.  
  • 11 січня 2019Олена ЧернецькаКандидат на пост Президента збирає персональні дані для шоу «Дружина для Президента» без згоди виборцівВиборча компанія офіційно стартувала 31 грудня 2018 року. Закон України «Про вибори Президента України» прямо пов’язує можливість розпочати передвиборну агітацію із датою реєстрації особи кандидатом на пост Президента України у ЦВК.  
  • 09 січня 2019Юлія ЛисенкоПропозиція перенести центр виборчого округу №40 на ДніпропетровщиніСпостерігачі Громадянської мережі ОПОРА дослідили доцільність зміни центру виборчого округу №40 на Дніпропетровщині, що дозволить комісіям зекономити 58 годин робочого часу.  
  • 05 січня 2019Галина Сегеда«Волею народу», а не «чиєюсь примхою» обирається ПрезидентУ ЗМІ, соціальних мережах та «на кухнях» лунають категоричні, навіть екстремістські думки про те, що деяким політикам треба заборонити балотуватись, декого прогнати, а декого кудись кинути, деякі телеканали закрити, деяку політичну агітацію палити, а деякі категорії виборців позбавити права голосу.  
  • 02 січня 2019Роберт ЛорянМонастирищенська міська рада: один голос і ти депутат (Черкащина)Нещодавно, ми розповідали, як отримали протоколи Монастирищенської міської ради. Так ось, проаналізувавши протоколи, ми виявили, що результати виборів були сфальсифіковані, внаслідок чого дві партії отримали по одному додатковому мандату.   
  • 31 грудня 2018Андрій СавчукЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатівЯк користуватись бюджетними коштами у сезон виборів: лайфхаки для депутатів 31 грудня в Україні офіційно стартують президентські вибори, які з невеликою перервою переростають у парламентські. Часу ще ніби вдосталь, але невпинна робота на політичній ниві давно кипить. У цьому матеріалі ми б хотіли розповісти про те, як за допомогою бюджетних...  
  • 31 грудня 2018Марія ДомськаЯк політики використовують онлайн-маркетинг у соціальній мережі Facebook в сегменті Тернопільщини?Соціальна мережа Facebook давно перестала бути онлайн-простором тільки для особистого спілкування. Сьогодні – це платформа для швидкого та масштабного поширення інформації, а також – сприятливе середовище для реклами, чим успішно користуються власники бізнесу, маркетологи, різні спільноти та просто зацікавлені особи. Ще у червні 2017 року...  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019