Маріупольська міська територіальна виборча комісія сьогодні змінила місце розташування та почала приймати бюлетені з типографії. Про це повідомляє спостерігач Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА.

Сьогодні комісія мала зібратись о 9:00, проте традиційно засідання відкладалося. Зрештою, на засіданні прийняли присягу ті два замінені члени комісії, які вчора так і не змогли цього зробити. Це відбувалось із протестами, фізичним виштовхуванням людей з приміщення та викликом міліції. Зрештою, на голосування було винесене питання створення комісії для транспортування бюлетенів, проте прийнято воно не було через відсутність на той момент кворуму. Представники політичних партій, які називають себе демократичними силами, зазначили, що проголосують за створення цієї комісії тільки після переїзду ТВК до приміщення Шахового клубу за адресою вул. Енгельса, 35а. Засідання було відкладено до 12:00.

Коли ТВК продовжила засідання, члени погодились змінити приміщення для подальших засідань. Представники комісії прийшли за новою адресою та попросили пенсіонерів, які грали в шахи, завершувати свої партії. Після відновлення роботи комісії було прийняте рішення про створення комісії для транспортування бюлетенів. Проте, до типографії відправилась не лише новостворена група, але й решта членів комісії, аби здійснювати контроль.

За повідомленням ЗМІ, близько 16:00 члени комісії розпочали прийом бюлетенів з типографії та виявили перші помилки.

За коментарями звертайтеся:
Катерина Жемчужникова,
прес-секретар по Донецькій області
+380662701713
Довідково:
Громадське спостереження за місцевими виборами на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android