Бунт на журналістському кораблі місцевого значення! Представники окремих регіональних засобів масової інформації відмовилися прийти на прес-конференцію народного депутата України Михайла Чечетова. Свою позицію журналісти сформулювали на сторінці одного з чернігівських інтернет-видань, назвавши «мовний» законопроект останньою краплею.Чернігів

9 серпня відбулася третя прес-конференція пана Чечетова в Чернігові за останнє півріччя. Анонс цього заходу з’явився напередодні. Ввечері, 8 серпня, в соціальної мережі «Facebook» шеф-редактор місцевого інтернет-видання «Високий Вал» розмістив таке інформаційне повідомлення: «Колеги журналісти! Завтра до Чернігова приїде "разводчік котят" Чечетов. Давати пресуху. Невже не скажемо наше дружне ПНХ? Чи хтось зібрався йти?».

Коментарі до цього посту були різнопланові.

На прохання представника Громадянської мережі ОПОРА дати коментар з цього приводу, Михайло Чечетов зашарівся, але відповів так: «Ця активність в соціальній мережі безпосередньо пов’язана з виборчим процесом. Ставлюся я до цього добре, адже таке волевиявлення означає, що в нашій країні є демократія.».

Ольга Різенко
прес-секретар
 
За коментарями звертайтесь:
Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області
068 386 60 54
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.